Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ilyen teszttel mikor mehetek...

Ilyen teszttel mikor mehetek leghamarabb orvoshoz?

Figyelt kérdés

Meg nincs kimaradt menzeszem, csak holnap lenne esedekes, de nehany napja csinaltam tesztet es az eredmeny egyertelmuen latszik. Ha valoban terhes vagyok, mikor erdemes legkorabban felkeresnem az orvost?

Ettol fuggetlenul ilyen eros pozitiv tesztnel meg megjohet holnap? Alhasi fajdalmaim vannak, gorcsok, szurkalodas, de semmi mas jellegzetes tunet.


2019. máj. 11. 12:53
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
61%
Ilyenkor olyan dühös vagyok. -nem értem, amikor kufircoltál, akkor nem tudtad, hogy milyen emberrel vagy együtt? Írod, hogy eddig sem volt zökkenőmentes a kapcsolatotok. Akkor miért kellett védekezés nélkül szexelni? Vagy a gyerekkel akartad megoldani a problémátokat? Gondolom te tervezted a teherbeesést, hiszen a peteérésed időpontjával is tisztában vagy. És most ott vagy egy ilyen helyzetben, gyerekkel a hasadban, apa nélkül és feljössz ide sírni a gyakorikérdésekre, és tőlünk várod a választ, hogy mikor menjél abortuszra. Nincsenek barátnőid? Miért nem velük beszéled ezt meg? Vagy előttük égne a képed, mert ennyire felelőtlen vagy? Olyan szinten fel tudom húzni magam az ilyen embereken, hogy az nem igaz. A gyerekkori barátnőm 5 éve próbálkozik teherbe esni, minden vizsgálaton túl vannak, lombik, stb. Akiknek az álmuk lenne egy gyerek, annak nem adatik meg, de az ilyeneknek meg igen. Lehet lepontozni, nem érdekel, legközelebb majd védekezzél, és akkor nem kell várnod a vérzésedet, mint a messiást.
2019. máj. 12. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!