Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ilyen teszttel mikor mehetek...

Ilyen teszttel mikor mehetek leghamarabb orvoshoz?

Figyelt kérdés

Meg nincs kimaradt menzeszem, csak holnap lenne esedekes, de nehany napja csinaltam tesztet es az eredmeny egyertelmuen latszik. Ha valoban terhes vagyok, mikor erdemes legkorabban felkeresnem az orvost?

Ettol fuggetlenul ilyen eros pozitiv tesztnel meg megjohet holnap? Alhasi fajdalmaim vannak, gorcsok, szurkalodas, de semmi mas jellegzetes tunet.


2019. máj. 11. 12:53
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Koszonom az eddigi hozzaszolasokat! Akkor azt hiszem leghamarabb ket het mulva erdemes mennem..... 😞
2019. máj. 11. 14:24
 12/21 anonim ***** válasza:
44%
A helyedben vennék egy digitális Clearblue tesztet, ami kiírja a terhesség becsült korát. Nagyon erősek a tesztjeid ahhoz képest, hogy napokkal az esedékes menstruáció előtt csináltad. Szerintem vagy előbb fogant vagy ikrek.
2019. máj. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

Nekem is nagyon erosek ezek a csikok es furcsalltam is. De pontosan tudom mikor volt peteeresem, az elotti napon voltunk egyutt, egyetlen egy alkalommal. Elotte pedig megjott a menzeszem, idore, minden rendben volt, es akkor is csinaltam tesztet, de negativ volt.

Ha ikrek lennenek, azt is rogton latja az orvos 6-7-8.heten?

2019. máj. 11. 16:00
 14/21 anonim ***** válasza:
11%
Nem teljesen mindegy?!..úgyse marad/nak/életben....
2019. máj. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
50%
Szörnyű az élet. Hány nő örülne ilyen teszteknek...
2019. máj. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Kerdezo, a parod csak panikba esett vagy kesz eldontott teny ez mar? A tesztek alapjan ez nagyon pozitiv. Remelem akarhogy is dontesz sosem banid meg. Minden jot kivanok.
2019. máj. 12. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Utolso, a parom azota hatarozottan kijelentette hogy nem kell, nem akarja. Nem esett panikba "sajnos". Innentol kezdve nincsen mirol beszelnunk,szakitottunk is, illetve szamomra ez akkora torest okozott most, hogy jobbnak latom, ha ezt a kapcsolatot itt ew most befejezzuk. Nem volt zokkenomentes a kapcsolatunk eddig sem, de ez a dontese es reakcioja most megerositett abban, hogy nincs keresnivalonk egymas mellett. A babat igy nem tarthatom meg, nincs hova mennem vele, nincs ki segitsen a jovoben, sem az anyagi, sem a csaladi hatterem nem engedi meg. Jelen helyzetben ezt tartom a legesszerubb dontesnek, hogy ezt most elengedem, mert a semmire egyszeruen keptelenseg alapozni, hogy majd lesz valahogy. Szeretnek majd babat, borzasztoan erzem magam a helyzet miatt, nem orulhetek neki, mint mas nok, akik elkepesztoen vagynak ra, de tisztaban vagyok a helyzetemmel, realisan latom hogy nem megoldhato. Nagyon el vagyok keseredve. 😞
2019. máj. 12. 08:09
 18/21 anonim ***** válasza:
71%
Ha nem kell gyerek, védekezni kellene! Nem magadat sajnáltatni!
2019. máj. 12. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem ha pozi a teszt hogy jöhetne meg?6-7 hetesen,az az 2-3 hét mulva elég dokihoz menni.Mehetsz hamarabb is de azt fogod hallani h.jöjjön vissza 2 hét mulva.
2019. máj. 12. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki nem akar gyereket, miért szexel védekezés nélkül, ráadásul épp ovulációkor?
2019. máj. 12. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!