Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan szüljek egy bizonyos...

Hogyan szüljek egy bizonyos csillagjegyben?

Figyelt kérdés
Amikor 36-tól 42. hétig bármikor születhet a baba, koraszülésről nem is beszélve. Így hogy lőjem be, hogy mikor kéne teherbe esnem?
2019. máj. 14. 17:55
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%

Bika?! Az eredetileg öszvér volt, a bika csak fordítási hiba. Az egyik legnehezebb természet.

Aszcendens, és társai?

2019. máj. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
Tapasztalat, az oroszlán rosszabb. De bármilyen is fog lenni, nyilván szeretni fogom és amúgy is mondtátok, hogy nem ez számít igazán.
2019. máj. 14. 18:55
 13/27 anonim ***** válasza:
100%
A fiammal az utolsó mensim augusztus közepén volt vagyis aug vége-szept elején foganhatott és végül ikrek lett a 41. hétre. Ezek alapján én azt mondanám, hogy ha július vége fele fogan a baba (júliusi mensi után) akkor jó eséllyel (koraszülést ilyesmit most nem veszek bele hanem egy tankönyvi mintaterhességet) bika lesz. Na persze nem biztos, hogy ha akkor próbálkozol akkor azonnal teherbe is tudsz esni, erre egy egészséges párnak is csak 20% esélye van egy ciklusban. Good luck!
2019. máj. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
71%
Nekem sikerult a kiszemelt "datumon" (napon) szulni, ugye 31 napobol bejott, ez amugy ovodas korom ota a kedvenc szamom, a hazszamom is ez es ugye a gyerekem szuletesi datuma is, ehez 4 nap terminustullepesre volt szuksegem, makom volt, de ha nem igy eltt volna, eszembe se jutna ;)
2019. máj. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Azt tudom, hogy nagyjából mikor kéne fogannia, csak ugye akkor is rizikó, hogy beleesik-e. De mindenesetre egy próbát megér, ha megfogan az adott hónapban, akkor már egy pont;)
2019. máj. 14. 19:42
 16/27 anonim ***** válasza:
90%

Egeszséges legyen az a lényeg!

Bika vagyok és a férjem is, ne akarj bika csillsgjegyűt! Irtóra akaratos és nehéz természetünk van! 🤗😉

2019. máj. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%
Én anno a kosra mentem, rák lett a gyerek mert akkorra jött össze. :D
2019. máj. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%
En kost NEM szeretnek. Ne sertodjetek meg draga kosok. Nem tudok mit kezdeni veletek. Poen hogy elvileg nem hiszek ezekben, de eletemben akivel tenyleg NAGY konfliktusom volt, az mind kos volt. Pedig elvileg jonak kene lennem a kossal, de nem.
2019. máj. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%

Hat nem tudom, mi azt beszéltük a férjemmel hogy bármi lehet, csak bika ne!! (Van makacs bika családtag 😂) es van 2 kis bikank, de majdnem 3 lett, csak a 3. átcsúszott az ikrekbe 😅

Szóval úgyis akkor jon amikor ő akar..

2019. máj. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%
:)
2019. máj. 14. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!