Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan szüljek egy bizonyos...

Hogyan szüljek egy bizonyos csillagjegyben?

Figyelt kérdés
Amikor 36-tól 42. hétig bármikor születhet a baba, koraszülésről nem is beszélve. Így hogy lőjem be, hogy mikor kéne teherbe esnem?
2019. máj. 14. 17:55
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Ne biztassatok már ennyire a bikával, most fogok szülni egy bika gyereket 😂😂😂

Nincs bika egy sem a családban, nincs velük tapasztalatom. Tényleg ennyit számít? Nem nagyon vagyok képben ezekkel a dolgokkal. Amúgy szerencse kell hozzá. Nekem augusztus 5-én volt az utolsó mensim, 13-ra voltam kiírva, de nem kíváncsi ránk a gyerek, már most :D

2019. máj. 15. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:

Azt hallottam a bikáról, hogy bár valóban makacs, de mégis nagyon családcentrikus és gondoskodó, valamint megfontolt gondolkodású.

Egyébként mindegyiknek van vmi hátulütője és jó tulajdonsága is, mert amelyik meg egyszerű természet és jószívű, kedves stb, az meg túlérzékeny is lehet meg naiv, ami az életben nem túl jó.

Inkább legyen egy határozottabb, kitartó gyermeked, aki a társadalom erősebbikébe tartozik.

Szerintem a bika egy komoly, erős jegy, és ha a nevelése során a jó tulajdonságait erősíted, akkor nem lesz kezelhetetlen "csakazértis" kölyök.

2019. máj. 15. 06:56
 23/27 anonim ***** válasza:

Én skorit szeretnék, mert menő lenne, ha a lányom/fiam 4. generációs lenne :D


De szerintem úgyse jönne össze :)

2019. máj. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

21es!

En 12.re voltam kiírva a kis bikammal, es mar most megmondja hogy o biza nem jon ki időben 😂😂😃

Amúgy a lányom is bika... haaaat... nem egyszerű eset, a fiam ikrek, o teljesen más, de nem tudom mennyi köze van a csillagjegyhez 😃😃

2019. máj. 15. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Anyum és a legjobb barátnőm is bika amúgy :D

Ha van kérdésed készségesen mesélek róla

(#23)

2019. máj. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Nem hiszek ebben de két hete szültem, a kis bikám itt szuszog mellettem. Júli végén volt az utolsó mensim és augusztus 10-e körül fogant.
2019. máj. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Minden csillagjegyből akad ilyen is, olyan is, ahányan annyifélék és a csillagjegyükön kívül sokukban semmi egyéb közös. persze ettől még nincsen semmi gond avval, hogy valaki preferálja valamelyiket a 12-ből, a Te indokod i sérthető, de jobb az ilyesmit elengedni. Minden jegy mellett szól biztosan valami negatív dolog is, pusztán csak érdekességképpen a bikáról pont ezt találtam, ami nyilván semmit sem jelent, pusztán azért másolom be, mert legyen egy ilyen érv is(én csupa jófej, okos, csodálatos bika embereket ismerek): Nos tehát, az említett cikkrészlet és kéretik nem röhögni nagyon és nem belekötni, informálódjunk pajtásaim:

"A kriminológusok számára világos, hogy a legtöbb gyilkos hasonló személyiségjegyekkel rendelkezik. De ezt azt is jelenti, hogy azonos csillagzat alatt születtek? Természetesen vannak különbségek bőven, minden csillagjegy szülöttei között akadnak gyilkosok, ám a Jester listáján összegyűjtöttek közül a legtöbben

bika csillagjegyűek."

Ha már lúd (bika),legyen kövér :D

2019. máj. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!