Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek sok 2 testvér...

Szerintetek sok 2 testvér között,13 év korkülönbség?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy gyereket még, 40 alattiak vagyunk.


Szerintetek nem késő már egy nagyobb mellé, aki mire megszületene a tesó, 13,5 éves lenne ?


Ő szeretne tesót, most jutottam odáig, hogy jó körülmények között szülhetnék megint... Mert amíg nem volt saját otthonunk, addig nem vállaltuk...a 2. gyereket,az évek meg csak mentek és mentek..


Igazából nem kérem, hogy helyettem döntsetek, csak véleményeket várok, dönteni én fogok, de beszélgetnék kívülállóval róla, ezért írom ki a kérdést!Kíváncsi vagyok, hogy csak szerintem sok-e?!


2019. jún. 20. 18:47
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
91%

11 év van köztem és a nővérem között. Sok volt!

Ne értsetek félre, felnőve jó a kapcsolatunk, de gyerekként nem az a tipikus testvérkapcsolat volt köztünk. Nem tudtunk egymással mit kezdeni, én nem tudtam már vele játszani, hisz ő már "nagy" volt, sokat vigyázott rám, ami biztos neki is más lett volna, ha játékként élhette volna meg, nem felelősségként. Sokat veszekedtünk, mivel ugye sok volt a korkülönbség, nem találtuk a közös hangot.

De hát nem testvért szülsz a meglévő gyerekednek, hanem gyereket, akit szeretnél.

2019. jún. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
80%
Nézd, rokoni körben van majdnem 20 év is, ráadásul 2 nagy 2 kicsi, a nagyok imádják a kicsiket és viszont. Persze nyilván másabb testvéri viszony mint kisebb korkülönbséggel, de szerintem nincs olyan, hogy túl sok a korkülönbség.
2019. jún. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
90%
A fiam és a lányom között 11.5 év van, ők nagyon jól el vannak . szívesen viszi programokra a kis tesóját, most a fiam 20 éves a lányom 8 lesz.
2019. jún. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
89%
A noverem es az ocsem kozott ennyi van. Sok, nem sok, kit erdekel? Szeretjuk az ocsit.
2019. jún. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
38%
Első vagyok.Én sem igy akartam. 😕 Igazábol örül neki a fiam de ő is egykeként nőtt fel és a baba is egykeként fog igazábol.
2019. jún. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
88%
Most júliusban lesz a nagyobbik lányom 13,márciusban születt az öcsi. Imádja.
2019. jún. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
85%

Nyilván sok, de ez nem kizáró ok. Attól még lehet jó a kapcsolatuk később. Nyilván nem úgy fognak felnőni mintha két év lenne a korkülönbség, de attól még lehet jó a kapcsolatuk és később számíthatnak majd egymásra.

Van egy kolléganőm, aki 34 éves, a húga 20. Jó a kapcsolatuk, pl együtt utaztal nyaralni (kolléganőmnek már van két gyereke is), fel tudják hívni egymást ha bármi van. Nem feltétlen a korkülönbségen múlik h jó tesók lesznek-e

2019. jún. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

A férjem és a bátyja között pont ennyi van. Szinte soha nem éltek egy fedél alatt. Sógorom elment kollégiumba mikor a férjem 1 éves volt. Aztán elment katonának 2 évre és utána nemsoká megnősült.

A férjemnek nincs semmi gyerekkori emléke róla. Nincsenek közös élményeik. A mai napig nagyon felszínes a kapcsolatuk.

2019. jún. 20. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Köztem és az öcsém között 15év van :)
2019. jún. 20. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem sok. Nem tul sok kozos nevezojuk lesz. Max ha a kisebbik felno. Ha addigra nem tavolodnak el nagyon a korkulonbseg miatt
2019. jún. 21. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!