Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek sok 2 testvér...

Szerintetek sok 2 testvér között,13 év korkülönbség?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy gyereket még, 40 alattiak vagyunk.


Szerintetek nem késő már egy nagyobb mellé, aki mire megszületene a tesó, 13,5 éves lenne ?


Ő szeretne tesót, most jutottam odáig, hogy jó körülmények között szülhetnék megint... Mert amíg nem volt saját otthonunk, addig nem vállaltuk...a 2. gyereket,az évek meg csak mentek és mentek..


Igazából nem kérem, hogy helyettem döntsetek, csak véleményeket várok, dönteni én fogok, de beszélgetnék kívülállóval róla, ezért írom ki a kérdést!Kíváncsi vagyok, hogy csak szerintem sok-e?!


2019. jún. 20. 18:47
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%

Bátyám és hugom közt 13 év van, köztem és hugom közt pedig 10 év.

Sokat játszottunk együtt, segítettünk is anyának az elején.

Ahogy nőtt a hugi egyre barátibb lett a kapcsolatunk, szeretjük egymást mindannyian.. Jó testvérek vagyunk. Máshol járunk az életünkben persze, de legalább tudunk neki hasznos tanácsokat adni. 😁

2019. jún. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy van olyan is, akinél ez nem volt nagy hátrány 🙂
2019. jún. 21. 17:04
 23/25 anonim ***** válasza:

10 évvel idősebb a tesóm, egyszerűen nem jöttem össze hamarabb. :)

Alapból jó a kapcsolat köztünk, amíg együtt laktunk igazi jó tesók voltunk.

2019. jún. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Most erre mit írjak 😉 28 vagyok, van egy 25 éves, 22 éves és egy 4 hónapos kistesóm 😁

Ha szeretnétek, miért ne szülhetnél, húgom és köztem 7 év van, mikor pici volt, pont kamaszkoromat éltem, nem nagyon tudtam vele mit kezdeni. Aztán ahogy idősödtünk, egyre fontosabbá váltunk egymás számára.

Nemsokára 29-et töltöm, ő 22, imádjuk egymást, örülök, hogy a testvérem. ❤️

2019. jún. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:

Nem mostani kérdés de köztem és a bátyám között is 13év van és nagyon szeretjük egymást, sokat szoktunk beszélgetni (egynapon van a szülinapunk is><)

A másik bátyám és köztem meg 18év van és vele is nagyon jól elvagyunk><

2019. okt. 3. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!