Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mára nem vártam, a mellem...

Mára nem vártam, a mellem tegnap elkezdett fájni, ma fokozódott. Lehet baba a dologban?

Figyelt kérdés

Mensi előtt 1 nappal fáj a mellem, innen tudom h pontosan másnap megjön. Ma fokozódott a feszülés, pedig a mensi napján el szokott múlni.

Igazából reménykedni nem merek már babában.

Mindig krémes folyásom szokott lenni,ebben a hónapban egy kicsivel vizesebb volt, ma full száraz vagyok.

Vélemény?

Szerencsére még nem jött meg


2019. jún. 24. 20:56
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%

Itt mindenki megérzi a beágyazódást...holott ritka mint a fehér holló! 5 terhességem volt (5. épp most van, 24 hetes) van tapasztalatom bőven.


A női testben a ciklus második felében dolog történik, ezért az összes szurka, feszülés, stb. teljesen normális akkor is, ha nincs semmilyen terhesség a láthatáron. Soha nem szabad túlzásba esni az önfigyeléssel mert azokból születnek az ilyen csalódások! Éld az életed, és ha késik pár napja, teszt (nem kell előtte tippeltetés), és ennyi. Ez a legjobb tanács amit adhatok 5 terhesség, 2 vetélés és sikertelen hónapok után.

2019. jún. 25. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
*ezer dolog történik
2019. jún. 25. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Beképzeled. Nyugodj meg, túlzásba esel.
2019. jún. 25. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
0%
Ja és ebbe beletartozik az "eddig volt szurka de most nincs" meg az "ilyen tünet eddig sose volt" is. Bármikor, bárkinek, bármelyik ciklus lehet picit más hisz nem vagyunk robotok.
2019. jún. 25. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

"Tegnap pisi közben valami mintha kiesett volna a hangokbol ítélve, értitek. Mára meg megjött."


Ugyan mi esett ki? Ha vetél valaki, az a leszakadt méhnyálkahártyát jelenti benne petezsákkal, stb. Ha neked MA jött meg de TEGNAP esett ki valami akkor az a valami egy nagyobb darab folyás volt pisicsepp. Vérzés nélkül nem esik ki semmi ami vetélésre utalna.....ne kombináld túl..

2019. jún. 25. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!