Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kémiai terhesség vérzés?

Kémiai terhesség vérzés?

Figyelt kérdés

Elvileg kémiai terhességem volt,mert meg jött a menses múlt hét csütörtökön,de a tesztem meg mindig full pozitív

Nem kellene már negatívnak lennie? Vagy legalább halvanyulnia?


2019. júl. 15. 11:31
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
Még hetekig pozitívat mutathat, amíg ki nem ürül a hcg a szervezetedből.
2019. júl. 15. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
Azért lásson orvos...nehogy méhen kívüli legyen. Nekem a menses végére már negativ volt a teszt, amikor kémiaim volt.
2019. júl. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 A kérdező kommentje:

Igen csak az a baj,volt már kémiai terhességem,és akkor napokon belül negatív lett a teszt.

Ezek pedig nem hogy halvanyulnanak,erősödnek folyamatosan,a mai teszt már erősebb mint a controll csík.

Szerdán megyek dokihoz.

Meno tesztre.

2019. júl. 15. 11:54
 4/43 anonim ***** válasza:
Még az is lehet, hogy a verzes ellenere megmaradt...Remeljuk ez es nem mehen kivuli.
2019. júl. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
Szia! Rendesen menstruáltam én is, full pozi tesztem volt és méhenkívülim..úgyhogy ajanlom sürgősen az orvost!
2019. júl. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 A kérdező kommentje:

Méhen kivűlim már volt 1 éve,ott csak kv zaccos barnázásom volt.

Ez más tünet mint a méhen kivülinél.

A digitális tesztnek kb 5 hetes lehetek ha terhesség állna fel,hány hetet kellene kiírnia?

2-3 vagy 3+ ?

2019. júl. 15. 13:35
 7/43 anonim ***** válasza:
Bocsánat, én nem értek hozzá, csak érdeklődnék: honnan tudod, hogy kémiai terhesség áll fenn, nem valódi? Úgy tudom, van, hogy csak a 6. hét körül kezd el látszani a (valódi) terhesség, nekem pl. 4+3 hetesen csak megvastagodott nyálkahártyát láttak (3 héttel később derült csak ki, hogy babát várok). Szóval az érdeklődésem komoly: honnan lehet tudni, hogy kémiai terhességről van szó?
2019. júl. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 A kérdező kommentje:

Én voltam dokinal,4 hetesen mert el kezdtem barnazni,amikor be mentem,mondta nem szivesen vizsgál meg mert még nem látna semmit,de meg vizsgált.

Nem látott semmit,mnyh is csak 6mm volt.

Csütörtökön meg is jött a mensi,doki kérésére,azóta is csinálom a teszteket,mert szerinte pár napon belül negatívnak kell lennie.

Hát nekem pont hogy erősödik a csik

amikor el kezdtem barnazni,a tesztek nem erősödtek,epp hogy latszodott rajta a 2.csik.

Most meg,folyton erősebb lett.

2019. júl. 15. 14:31
 9/43 anonim ***** válasza:
Van valami azóta ?
2019. júl. 16. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 A kérdező kommentje:

Reggel csináltam egy digitális tesztet,2-3 hetet mutat.

Hát nem tudom..

Ha csökken a hcg akkor nem 1-2 kellene mutatnia?

2019. júl. 16. 07:17
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!