Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kémiai terhesség vérzés?

Kémiai terhesség vérzés?

Figyelt kérdés

Elvileg kémiai terhességem volt,mert meg jött a menses múlt hét csütörtökön,de a tesztem meg mindig full pozitív

Nem kellene már negatívnak lennie? Vagy legalább halvanyulnia?


2019. júl. 15. 11:31
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:

Surgosen visszamennek a dokihoz, itt valami nem stimmel.

Rendes menzesz volt, vagy esetleg gyengebb?

En olvastam mar olyat hogy mehen kivulinel sem minden esetben kavezacc szeru a verzes. Nem ijesztgetni akarlak, de vagy a doki nezett el vmit (mondjuk a nyalkahartya vastagsagat, mert igazabol 4hetesen a megvastagodott hartyan kivul mast nem is lathatott), vagy mehen kivul van. Kemiai terhessegnel eleve csak halvany a csik, nem erosodik es verzes vegere el is tunik.

2019. júl. 16. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 A kérdező kommentje:

Rendes verzesem volt,igaz nem 5 napig ahogy nekem szokott,hanem csak 3 napig volt meg.

Semmi tunetem sincs,csak a melleim vannak meg duzzadva.

Holnap reggel 8ra kell mennem a dokihoz.

2019. júl. 16. 08:19
 13/43 anonim ***** válasza:

Az én kémiaim ennyire halvány volt, 9.dpo-tol lathato es kb semmit nem erosodott:

[link]


(elozo voltam)

2019. júl. 16. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 A kérdező kommentje:

Enyém sajnos folyton erősödött.

A digi is 2-3 írt reggel.

Holnap okosabb leszek,megyek laborba,majd uh-ra.

2019. júl. 16. 09:02
 15/43 anonim ***** válasza:
Én nagyon drukkolok, hogy mégiscsak méhen belül legyen a baba!
2019. júl. 16. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 A kérdező kommentje:
Szerinted meg van rá az esély,hogy meg maradt a baba?
2019. júl. 16. 10:06
 17/43 anonim ***** válasza:
Ha nem maradt volna, szerintem mar gyengulne a teszt. Szerintem van baba, a kerdes hogy jo helyen-e.
2019. júl. 16. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 A kérdező kommentje:

Érzem hogy nem méhen kívüli a baba ha van egyáltalán..

Nekem sajnos ilyenkor már szét repedt a petevezetom.

Hála isten a másik átjárható,volt hsg-m januárban.🙏 szóritsatok nekem hogy holnap jó hirekkel jöjjek.😊🙏

2019. júl. 16. 10:55
 19/43 anonim ***** válasza:
Nagyon szoritok, majd irj mindenkepp!
2019. júl. 16. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
Nekem a lányommal 10 nappal később "jött meg", de erősebben és hosszabban véreztem, mint egy átlagos menzeszkor. Semmi fájdalmam nem volt, de már belenyugodtam, hogy elment a baba. Rögtön utána voltam dokinál, ő csak megvastagodott nyálkahártyát látott, azt mondta, biztos volt baba, de elment, semmi gond, legközelebb megmarad. 3 hét múlva derült ki, hogy már 7+3 hetes vagyok. Problémamentes terhesség volt, soha többet nem véreztem. Szóval szerintem itt baba lesz, szorítok! :)
2019. júl. 16. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!