Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Inszeminációra és az előtte...

Inszeminációra és az előtte levő kötelező vizsgálatokra milyen intézményeket ajánlanátok? Igaz, hogy házasnak vagy élettársi viszonyban (egy lakcímen) kell lenni ehhez?

Figyelt kérdés

2019. aug. 21. 23:47
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
7-es vagyok. Nekem a Róbertbe minden másnap kellett menni, ez általában heti 3 alkalom volt. Nem kell szabadságot kivenni, vagy betegszabira menni, mert ha kérsz igazolást a meddöségiben, hogy emberi reprodukcióra irányuló kezelésen
2019. aug. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
veszel részt, akkor köteles mentesíteni a munkavégzés alól. Kifizetni viszont nem köteles a napodat. Az én munkáltatóm szerencsére családbarát, így kifizette ezeket a napokat is teljesen.
2019. aug. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!