Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Megneznetek a cukorterhelesem...

Megneznetek a cukorterhelesem eredmenyet?

Figyelt kérdés

Glukoz (mmol/l)

0: 5.0

60: 4,3

120: 4,6


Inzulin (mIU/l)

0: 5.9

60: 42.8

120: 38.2


Ket het mulva megyek endokrinologiara, addig is kivancsi vagyok. Koszonom!


2019. okt. 28. 19:37
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
Én ilyen értékekre diétázom. Az a baj az értékeiddel, hogy termelődik x inzulin, arra nem történik semmi, termel még többet, de akkor pedig hirtelen több cukrot tol be a sejtjeidbe, mint amit kéne. Ez nagyon enyhe para, én sem számolok rá mindent grammra, de a helyedben nem erőltetném a cukrot. Sajnos az ir-nek nincs egzakt meghatározása, egy másik orvos 160 grammosra rakott volna, egx harmadik meg vmi másra. Tudom, hogy szar életmódot váltani, mert en is most tettem meg. Jo esellyel soha semmi bajod nem lesz ebből, de jó eséllyel meg lesz még, szóval figyelj erre. Pl csináltasd meg par év múlva újra, mert nem a tokeletes tartomanyban vagy.
2019. nov. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!