Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ultrahangon nem látott dominán...

Ultrahangon nem látott domináns tüszöt, mégis van középidős fájdalom?

Figyelt kérdés
Szerdán voltam ultrahangon, szóra se méltatta.. azt mondta nincs domináns pete. Igaz nem telt hólyaggal mentem a vizsgálatra, ahogy kellett volna! Mire behívott nem ittam elegendőt...12. Napon mentem. Általában 27 napos a ciklusom, előző hónapban terhes voltam, de elment nem tudott megtapadni. Onnan tudom mindig, hogy peteérésem van, hogy fáj a hasam, szurkál a petefészek stb. Ma pedig pont ez van! Lehetséges az, hogy mégis van domináns petém vagy mi?!

#peteérés #domináms pete #nem látott ultrahangon
2019. nov. 23. 08:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Az ultrahang mérvadóbb mint a testi tünet ilyen esetben. Több esetet is tudnék mondani példának. Ha nem látott egy több mint 2 centis tüszőt, akkor nincs.
2019. nov. 23. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nőgyógyászaton hüvelyi uh-ra üres hólyaggal kell menni, hasi uh esetében kell teli hólyag.

És lehet középidős fájdalmad attól hogy nem látott domináns tüszőt.

Sok sikert!

2019. nov. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!