Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Erdemes megvenni baba varas...

Erdemes megvenni baba varas elott az inofolic nevu keszitmenyt? Vagy jo barmelyk masik etrend kiegeszito?

Figyelt kérdés
2020. jan. 6. 22:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Van valami problémád amire szednèd? Tudd, hogy van akinek inkább árt, mint használ és elég drága is. Az olcsóbb folátos változatát használtam, de semmi hatása nem volt.
2020. jan. 7. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Monek ha nincs semmi gondod?


Szedj vasat, olsavat, D vitamint és max amit még szoktál.


/ én caak vas-folsavatszedtem, azt sem babaterv miatt, hanem mert alapból vérszegény -vashiányos vagyok./

2020. jan. 7. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Olsav=folsav
2020. jan. 7. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Elment egy babam . Az orvos mondta hogy hangondolom ezt vegyem meg de en is azt hiszem eleg a vitamin es a folsav
2020. jan. 7. 07:03
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem az inofolic segített pcos+ir mellett spontán teherbe esni.
2020. jan. 7. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem tobbi mint egy ev alatt nem segitett a babatervezesben. Nem hasznal semmit.
2020. jan. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha van PCOd sokat tud segíteni.
2020. okt. 25. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem a minap irta fel a doki, csak nem tudom, hogy miert. Vervizsgalat nem volt igazabol semmilyen vizsgalat sem, egy huvelyi ultrahang ennyi. Babatervezesrol beszeltunk es... ezert... nem tudom, de mi alapjan? Meg se kerdezte milyen vitaminokat szedek vagy egyaltalan, es mint utolag megtudtam pl folsavat nem szabad szedni b12 vitamin nelkul mert az ugy tobbet arthat a babanak mint amennyit hasznal....
2020. okt. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az inofolic nem terhes vitamin.
2020. okt. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!