Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Nekünk miért nem sikerül...

Nekünk miért nem sikerül teherbe esni?

Figyelt kérdés
Most tudtam meg, hogy egyik ismerősöm, aki még reggel is vodkát inna az éjszakai bulizás után és akit úgy kell hazavinni, annyira részeg, terhes lett. Másik ismerősöm szinten alkesz, azt se tudja ki az apa, mert több férfival is lefeküdt részegen. Harmadik ismerősöm csak úgy egyet gondolt...első hónapban sikerült nekik...Én nem iszok, sportolok, rendesen élek, sok gyümölcsöt, zöldséget eszek, nincs stresszes munkahelyem, nem stresszeltem rá az első fél évben, orvos szerint minden rendben, mégsem sikerül se ovulációs teszttel, sem hőmérőzéssel...már egyiket sem csinálom, felesleges...ilyen alkeszoknak meg sikerül? Most én is legyek az, hogy végre mar nekünk is sikerüljön másfél év után? Kinek mi segített? Én már nagyon el vagyok kenődve.

2020. jan. 26. 20:52
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:
Jaj elfelejtettem, hogy fél éve örülhettem egy darabig...missed ab lett belőle...
2020. jan. 26. 20:53
 2/28 anonim ***** válasza:
98%
Az apajelölt is volt orvosi kivizsgáláson?
2020. jan. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
98%

Teljesen megértelek, én is hasonló helyzetben voltam,mindenki terhes lett csak én nem.Próbálj meg lazítani, terelni a témáról a gondolatokat.18 hónapig nekünk sem sikerült, ezalatt a 18 honap alatt 4 korai vetélesem volt.


Volt a párod is kivizsgálason?Te voltál hematologiai, immunulogiai, hormonális kivizsgáláson?Endokrinológus látott?Mi minden vizsgálatot megcsináltattunk, úgy derült ki a bibi.Illetve elkezdtem aviva tornázni.Jelenleg pedig 33 hetes kismama vagyok, szóval ne add fel!!!Sok sikert és kitartást kívánok!

2020. jan. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
98%
Előző vagyok, azt még elfelejtettem írni, hogy sajnos az élet rohadt igazságtalan, ez ellen pedig nem tudunk mit tenni.
2020. jan. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
61%

Annak, aki több férfival is lefeküdt, netán pár órán belül, nyilván könnyebben megy a dolog, mert a sok spermadonorból csak van egy, akinek fickósok a spermiumai meg talán a biológiai összeférhetőségnek is jóval nagyobb az esélye.

Mindenesetre, ha még részletes orvosi kivizsgálás nem történt, akkor elsőre érdemes venni patikában egy férfi termékenységi tesztet, amivel otthon is ki lehet valamennyit deríteni a megtermékenyítő képességről.

2020. jan. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
97%
Ha mindketten ki lettetek vizsgálva és egészségesek vagytok, akkor lehet, hogy lelki eredetű dolog van a háttérben. Nekem több egészségügyi probléma mellett diétával, napi rendszeres sporttal sikerült teherbeesésnem.
2020. jan. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Az immunologiain kívül voltam mindenen, annyi hogy a pajzsmirigy szám egy kicsit magas, de még mindig 4 alatt van. Mondjuk ő még nem volt spermium kivizsgáláson. Na de most attól félek, hogy ha most az is jó lesz, akkor már tényleg nem fogom tudni mire fogni... Nénikém mesélte, hogy anno nála is minden rendben volt, de aztán sosem sikerült teherbe esnie. Olyan igazságtalannak tartom ezt. Valamelyikőtök írta, hogy már 4 vételesen átesett. Nagyon sajnalom, de egyben örülök is és gratulálok, hogy most 33 hetes kismama vagy :) hjaj bárcsak én is ott tartanek. Igen, próbálok lazítani, meg próbálom elhitetni magammal, hogy még nincs itt az ideje...csak ha már MÉG mindig nem jön, nem igazán tudok már nyugodt maradni. Már azt se tudom, hogy vonjam el a figyelmemet erről. Én is sportolok, sokat úszok, mivel egy bizonyos gyomorbetegségem van, ezért rá vagyok kényszerülve az egészséges táplálkozásra, lelki eredet? Hát nem tudom...már semmit nem tudok miért, viszont tudom, hogy nem vagyok így egyedül. Már csak ez vigasztal.
2020. jan. 26. 21:17
 8/28 A kérdező kommentje:
Immunológiait hol kell csináltatni? Ezt a nőgyógyász még nem említette...
2020. jan. 26. 21:27
 9/28 anonim ***** válasza:
94%
Én is ezt éreztem,magyon rossz.Nekem az inofolic segített,most 2 hónapos a babám.
2020. jan. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
98%
Ha a tsh értéked 2 felett van az nem jó, főleg nem teherbeeséshez, arra gyogyszer kell, én 3.1-es értékre már kaptam.Immunulogiai vizsgálatot ha nem magánorvoshoz akarsz menni, akkor kell kerni egy beutalót a házi dokitól, majd kell a kórházba kérni egy időpontot immunulógiai szakrendelésre.Én ott elmondtam a gondomat, rögtön tudta milyen vérvételeket írjon ki, meg is lett a probléma oka, szteroidot kellett rá szednem és úgy sikerült a teherbeesés.
2020. jan. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!