Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Nekünk miért nem sikerül...

Nekünk miért nem sikerül teherbe esni?

Figyelt kérdés
Most tudtam meg, hogy egyik ismerősöm, aki még reggel is vodkát inna az éjszakai bulizás után és akit úgy kell hazavinni, annyira részeg, terhes lett. Másik ismerősöm szinten alkesz, azt se tudja ki az apa, mert több férfival is lefeküdt részegen. Harmadik ismerősöm csak úgy egyet gondolt...első hónapban sikerült nekik...Én nem iszok, sportolok, rendesen élek, sok gyümölcsöt, zöldséget eszek, nincs stresszes munkahelyem, nem stresszeltem rá az első fél évben, orvos szerint minden rendben, mégsem sikerül se ovulációs teszttel, sem hőmérőzéssel...már egyiket sem csinálom, felesleges...ilyen alkeszoknak meg sikerül? Most én is legyek az, hogy végre mar nekünk is sikerüljön másfél év után? Kinek mi segített? Én már nagyon el vagyok kenődve.

2020. jan. 26. 20:52
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

Milyen lett a hormon paneled??

Letudnád írni??

2020. jan. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Nekem 2,9 körüli TSH-val és enyhe IR-rel évekig nem jött össze a baba. Egy missed ab-om is volt. Amikor végre eljutottam egy értelmes endokrinológushoz és kaptam hormonpótlást, pár hónapra rá terhes lettem, már két gyerekem van.
2020. jan. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
87%

Hiába van referencia tartományon belül a TSH-d, ez teherbeeséshez nagyon nem jó. Igaza van az előttem hozzászólóknak, 1 körüli értékre kellene törekedni. Plusz nem elég csak TSH-t nézetni, nem tudom nézettél-e T3,T4,anti-TPO, anti-TG szintet.

29N

2020. jan. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok választ. Én is azt olvastam, hogy ez a TSH nem jó. Megkérdeztem a háziorvosomat is, meg a nőgyógyászomat is és mindketten azt mondták hogy 4-ig jó (nekem olyan 3,6 körül van). Ennyi kivizsgálásom, amit felemlítettetek, nem is volt. Eddig teljes vérvétel (TSH, T3, T4 progeszteron, meg a szokásos ami lenni szokott, ezek voltak) ultrahang, petevezeték átjárhatósági vizsgálat és cukor-inzulin vizsgálat volt. Ezek rendben vannak. De ti is írjátok a pajzsmirigy szintet, hogy nem jó, én is azt olvastam és nekem is ez az érzetem, de az orvos vállig állítja, hogy az jó... lehet orvost kéne váltanom, aki tényleg rendesen kivizsgál meg elküld...ez az orvos állandóan azzal jön, hogy fiatal vagyok úgyis és nyugtat, hogy minden rendben...
2020. jan. 27. 15:57
 25/28 anonim ***** válasza:
100%
Én váltottam orvost, 6-os TSHra nem adott semmit, elmentem máshoz majd leesett a székről. És én még nem is akarok mostanában teherbeesni, de mondta, hogy az mindegy, ezt rendbe kell tenni és most 3/4 évvel később 2 alatt van a tsh. Ha gyereket akarsz, akkor ideje váltani
2020. jan. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

Endokrinológust keress, akinek ez a szakterülete - se nőgyógyász, se a háziorvos nem ért hozzá. Pl. Bp-en Endocare központ, dr. Tűű László vagy Kecskeméten dr. Naszódy Péter, akiket én így csípőből tudok ajánlani.

Milyen lett az fT3, fT4, anti-TPO és anti-TG hormonok eredménye? És az terheléses cukor-inzulin? Hány éves vagy?

2020. jan. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Az rendben van, hogy te egészségesen élsz, de a párod szintén, vagy ö azért piálgat, nem mozog, egyéb módon él egészségtelenül? Mert ez sem mindegy...
2020. jan. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
A sperma vizsgálat a legegyszerűbb az egészben és pont az nem történt meg? Miért?!?
2021. jún. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!