Clostilbegyt tablettáról kérlek írjatok tapasztalatokat?! Részletek lent.

Figyelt kérdés

Van egy 3 éves kislányunk, viszont férjemmel szeretnénk most már kistestvért is. Szeptember óta próbálkozunk vele, sajnos eddig sikertelenül.

Nőgyógyászommal már konzultáltam, decemberben kezdtem a Clostilbegyt kúrát, most volt a 3. hónap február elején, de továbbra is sikertelenség... Elző hónapban, januárban ultrahanggal megnézte a peteérést, ovu előtt álltam még, de az ultrahangon mindkét petefészekben látott már nagyobb petesejteket. Viszon az ő javaslatára folyamatosan csinálom az LH hormon teszteket is otthon, de azok meg mind negatívak, soha nincs rajtuk 2 csík. :(

Ráadásul ebben a hónapban, a ciklus 14. napján (ez Vasárnap volt) vérezgettem is, élénk piros volt a vér. Az ovu teszt előtte nap és aznap is negatív volt.

A kérdésem az, hogy kinek mi a tapasztalata a Clostilbegyt tablettáról, illetve okozott-e valakinél közti vérzést?

Eléggé el vagyok keseredve már. :(

Első gyermekünk egyből összejött anno.



2020. febr. 25. 12:49
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Írj majd,hogy hogyan alakulsz! Én meg dec. 19-re vagyok kiírva. Már nem sok van vissza.
2020. nov. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Szia. Hát annyi örömöm van hogy most 28napra megjött a mensim 🤗 kaptam bromot mert magas a prolaktin szintem 490. Úgy H most ebben az évben már orvoshoz nem megyek.

O de jó karácsonyi baba lesz🎉 gratulálok 😘

2020. nov. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Remélem sikeresen össze jön majd a babó nálatok.

Csak ne stresszelj!!!


Igen karácsonyi ajándék lesz a fa alá !!! Nagyon várjuk már a kis pocakot! :)


Írjál hogyan alakulsz majd!!!

2020. nov. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Köszönöm. A sztresszt messziről kerülöm amennyire tudom 😅

Mindenképp írok 🤗

2020. dec. 2. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Sziasztok, a kérdező vagyok. Rég jártam már itt, de elmesélem, mi is történt azóta, hogy ezt a kérdést feltettem. :)


Nekem végül a 4. clostilbegyt kúra volt sikeres.

Még mielőtt kiderült volna a PCOS már túl voltam 3 havi adagon sikertelenül(ekkor tettem fel a kérdést itt, el voltam keseredve). 3 havi kúra után javasolt 3 hónap szünet, majd utána következhet ismét 3 havi kúra ha szükséges. Az akkori nőgyógyászom az ultrahangon mindig mindent rendben talált, nem látott cisztákat. Majd a 3. clostilbegyt kúra után másik orvost is felkerestem más probléma, méhszájseb probléma miatt, aki viszont már látott pici cisztákat. Beavattam a sikertelen babaprojektünkbe, és rögtön elküldött inzulin és glükóz terheléses vizsgálatra. Ott kiderült, hogy enyhe IR-em van, kaptam rá Merckformin Xr-t.... emellett elkezdtem szénhidrát mentes diétát tartani, illetve sportolni, bár azt azelőtt is rendszeresen szoktam végezni. Majd még ugyanabban a hónapban végzett egy petevezeték átjárhatóságit is a biztonság kedvéért, hogy mindent ki tudjunk zárni. És végül a petevezeték átjárhatósági utáni hónapban, amikor elkezdtem a 4. clostilbegyt kúrát augusztusban, várandós lettem. Így azt mondhatom, hogy nekem az inzulinrezisztencia kezelése (gyógyszer, diéta, sport kombináció) és a 4. Clostilbegyt kúra segített.

Ja igen, a clostis hónapokban folyamatosan ovulációs teszteket használtam, és a 4. kúra alatt már gyönyörű pozitív volt az ovulációs teszt is. 🙂


Kitartást kívánok minden babáró vágyónak, és remélem minél előbb sikerül mindenkinek, aki szeretne!

2020. dec. 4. 12:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!