Petefèszek ciszta okozhat pozitív ovu tesztet?

Figyelt kérdés

Pár hete az orvosom 25mm-es tüszőt látott,amire azt mondta,hogy remèljük megreped vagy a mensivel felszívódik.

Ma pozitív lett az ovu és megijedtem,hogy mi van,ha a ciszta ott van és az okozza ,hogy pozitív.

Missed ab-om volt és ez lenne az első normális peteèrèsem. Ma van pont az ideje. Így nagyon örülnék,ha tényleg végre visszaállt a hormonháztartásom.


2020. márc. 4. 18:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Ugyanebben a helyzetben vagyok. Előző ciklusomban volt egy spontán vetélésem (nem kellett műtét). Miután elmúlott a vérzésem, a 11. ciklus napon 5,5 cm-es cisztát láttak nálam az UH-on. 3 nappal később pozitív lett az ovutesztem. Másnap másik orvossal is megnézettem a cisztát. Ő azt mondta, hogy látszik a nyálkahártyán, hogy már volt ovuláció. Az egyik petefészkemben a cisztát látta (ami addigra már kisebb lett); a másikban nem volt domináns tüsző (már).

Szóval elviekben lehetett ovulációm már, de a teszttel kapcsolatban bennem is felmerült, hogy nem a cisztától lett-e pozitív.

2020. márc. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ha holnap negatív lesz a teszt, akkor talán volt. Remènykedem én is
2020. márc. 4. 20:32
 3/4 A kérdező kommentje:
Utána csináltál ovu tesztet?
2020. márc. 4. 20:35
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen. Csütörtökön volt pozitív a teszt, péntek reggel voltam orvosnál, amikor nem láttak domináns tüszőt; és ahogy hazajöttem, még délelőtt csináltam tesztet, ami már negatív lett. Csütörtök este éreztem az alhasam, és a bal oldalam is. Kb. a 9.-14. napokon volt tojásfehérje állagú folyásom is; szóval minden arra utal, hogy volt ovuláció.
2020. márc. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!