Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » 34 felettiek hogy viselitek a...

34 felettiek hogy viselitek a sikertelenséget?

Figyelt kérdés

Mi már lassan egy éve próbálkozunk(azt hiszem következő hónapban lesz egy éve), és most úgy néz ki ez a hónap sem sikerült.

Úgy érzem, ha nem lennék 34 akkor nem aggódnék, de így egyre jobban stresszelek..

Plusz rajtam van az a nyomás, amit mindenhol hangoztatnak , meg mondogatnak, hogy már öreg vagyok stb stb...

Van aki nem stresszel rá a korára a társadalmi nyomás ellenére??? :(

Kicsit el vagyok keseredve..



2020. máj. 7. 09:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Én 36 vagyok. Aki mondogatta azt leépítettem. Ha gyermekem lesz magam miatt nem miattuk lesz. Ha nem lesz az meg megint csak a mi döntésünk. Senkinek semmi köze hozzá.

Ha nem sikerül és ennyire zavar a dolog akkor szerintem menjetek el a pároddal egy reprodukciós központba. Megvizsgálnak mindkettőtöket és kiderül ha baj van, amit lehet kezelni. Ha meg nincs akkor nyugodt szívvel próbálkozhattok tovább.

2020. máj. 7. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Van még minimum 4 éved!
2020. máj. 7. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Idén leszek 30. Nekünk is jövő hónapban lesz 1 éve, hogy próbálkozunk. Ősszel volt egy kémiai terhességem. Még ezt a ciklust megvárom, mi lesz, az esélyt megadtuk a babára, LH tesztet használok. Ha most sem, akkor hó végén megyek magánba, már kinéztem egy orvost, akihez szívesen mennék, szeretnénk elkezdeni a kivizsgálást. Egyébként nem viselem túl jól, hogy nem sikerül a várva várt kis csodánk, főleg, hogy gyerekekkel dolgozom és mindig is szerettem volna sajátot.
2020. máj. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Mi olyan 18 hónapot vártunk a sikerre.Szerintem minden volt.Reménykedés, harag,sírás,összeomlás,feladás.Végül is szerencsések voltunk, mert csak megszületett a lányunk.:) Nehéz volt, főleg az utolsó 6 hónap.

Ha nem sikerül most sem, akkor ha tudtok menjetek el vizsgálatokra.1 év után már ajánlott.

Őszintén szólva én abba sose kételkedtem ,hogy lesz gyerekünk, viszont míg egy sem volt addig úgy gondoltam elég az egy.Most hogy már nagyobb a lányunk érzem mennyit vesztettem azzal, hogy nem találtam meg előbb a páromat, mert nálunk második már biztos nem lesz.

2020. máj. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

utolsó miért hány éves vagy most?

Amúgy igen kulcsmondatot írtál.

Én is nem azért vártam eddig mert önző vagyok, és nem akartam gyereket, hanem azért mert nem volt párom hosszú évekig.

Volt egy nagy szakítás, teljes összetörés bennem, aztán onnantól kezdve nem jött senki...

senki aki érdekelt volna..én meg bezárkóztam.

Évek teltek el így.

A fiatal éveim teltek el így egyedül egy albérletben.

2020. máj. 8. 09:56
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Én 40 vagyok.Eredetileg úgy terveztük, ha minden rendben lesz gyorsan jöhet még egy.De megviselt a császármetszés és a lányunk is most 3 évesen kezdi átaludni az éjszakát, úgyhogy ezt a témát végül elengedtük, de kicsit nehéz miatta a szívem.
2020. máj. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
100%

Ne csuggedj el... en is 34 vagyok. Megprobalkoztunk a masodik babaval.


12+ hetes kismama

2020. máj. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
31 vagyok, 28 éves korom óta próbálkozunk. Másfél éve tudom hogy korai petefészek kimerülésem van.(Kár hogy nem tudtam róla sok-sok évvel hamarabb) Mindig nagy családot szerettem volna, de már kezdem elfogadni, hogy vér szerinti gyerekem valószínűleg nem lesz.
2020. máj. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Te panikolsz? Nalunk a parom 43 es ha még belefér és összejon, 2t is szeretnenk.
2020. máj. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
33 vagyok, 3 és fél éve próbálkozunk. Mi túl vagyunk a kivizsgálásokon, nálunk valószínűleg lombik lesz. Én sem így terveztem, nagy családot szerettünk volna. De nem gondoltuk, hogy az elsőre ilyen sokat kell várni. Remélem ikreink lesznek majd, akkor talán megnyugodnék egy kicsit, hogy behozzuk az elmaradást.
2020. máj. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!