Kérhetnek tanácsot?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Én avval a problémával fordulnek hozzatok, hogy próbálkozunk a babyvel mar egy jó ideje!de sajnos semmi!multheten hétfőn megjött persze ismét kesessel és egy nap nagyon meg volt, s a másik 2napon szinte semmi!

De azota is hányingerem van meg hánytam is, és ha a párom úgymond ram fekszik vagy a hasamra nem bírom elviselni valamiért, nem tudom mi lehet ennek az oka! Meg előtte is terhességi tuneteim voltak!

De a teszt negatív! Etkezesemre oda figyelek! Szoval nem lehet az sem hogy el rontottam a gyomromat! Az lehetséges hogy ősze jött vegre csak meg teszt nem mutassa? Sima teszt csíkot csinaltam! S mit javasoltak? Esetleg hogy fogékonyabb legyek vagy valami? Mar nagyon szeretnénk és minden hónapban késik.. eleinte nagyon rá voltunk állva a témára, mert persze van az a mondás ha nagyon akarod sosem fog ősze jönni, egy par hónapja nem is igazan foglalkozunk a témával, persze pete érést figyeljük, de ugye nem csak akkor csináljuk ugy!

De valaki szerint ez meg van írva a nagy könyvben hogy csak azokon a napokon foganhat meg, na de ebben nem igazan hiszek mert teszem azt van olyan ismerősöm aki 1 egy éjszakás kaland után teherbe esett és nem akkor volt pete érése, szoval ez nálunk is lehetséges,? Csak meg nem mutatja a teszt? Vagy ?


2020. júl. 20. 10:06
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Nem tudom de én szexen kívül nem tudom elképzelni hogy jólessen ha rámfekszenek. És nem vagyok terhes :D
2020. júl. 20. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%
Fú anyám ezzel a helyesírással és iq szinttel szerintem ne akarj gyereket...
2020. júl. 20. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

#1

Igazából engem nem zavart sosem hogy ram dől úgymond tudod ram fekszik aztan pusziszkodunk meg beszélgetünk vagy csak filmezesnel a hasamra teszi a fejet, de nost nem tudom elviselni!


#2

Attól hogy most siettem ezt le irni, és nem irtam helyesen nem figyeltem oda a helyesirasra, attól meg nem vagyok sem hulye sem balfasz semmi!

Míg nem ismersz szerintem ilyen dologban ne mondj véleményt. Inkább akkor adj elérhetőséget, és ismerj meg utana fikazzuk a masikat!

Ugy gondolom hogy tanácsot kertem, és nem ki oktatást, egyenlőre! S mivel te egybol az emberbe állsz bele, nem inkább valami hasznosat írnál, inkább elgondolkodnek hogy akkor ki is az értéktelen ember, persze én nem állok beléd hiszen abszolút nem ismerlek fogalmam sincs az eletedrol és hogy ki is vagy! És szerintem ez a normális!

2020. júl. 20. 10:17
 4/8 anonim ***** válasza:
81%

Avval,

Baby,

Mutassa,

Pete érés,

!!!!!!!!


Először az általános iskolás nyelvtan leckékét nézd át, utána menni fog.

2020. júl. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
94%

🤯

Sajnos hiába győzködöm magam, valószínű hogy nem kamu. :(

2020. júl. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
85%

Ugye vágod, hogy PÉ nélkül nincs gyerek?

Az, hogy ismerősöd 1 éjszakásból lett terhes az azt jelenti pont akkor volt pé. Van akinek 1 hónapban nem csak 1 pé-je van félidőben, hanem 2.


Hány napos ciklusaid vannak?

2020. júl. 20. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
94%

"De valaki szerint ez meg van írva a nagy könyvben hogy csak azokon a napokon foganhat meg, na de ebben nem igazan hiszek"

Biológia mióta hit kérdése?? Nem, nem lehet bármelyik ciklusnapon teherbe esni! Kell hozzá peteérés, bárki bármit mond! Nem is tudom, hogy hogy gondolják ezt egyesek! Ha mindennap lenne peteérés, akkor nem úgy nézne ki a női ciklus, ahogy!

Némelyik nő olyan buta, hogy nem igaz. Hinni a peteérésben, Meg ilyen fszságok... a Föld meg lapos, mi?

2020. júl. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
85%
Fel van világosítva mekkora síkság és még ő pattog. Tipikus eset.
2020. júl. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!