Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Segítene valaki inszeminációs...

Segítene valaki inszeminációs vizsgálatokkal?

Figyelt kérdés

A budapesti Kaáli intézetbe jelentkeztünk be ahonnan megkaptuk e-mailben milyen vizsgálatokat kell megcsináltatni. A kérdésem az lenne hogy a vérvizsgálatokat helyben is meglehet csináltatni egy sima szakrendelőben vagy csak kimondottan ott amit ők ajánlanak?

Ha meglehet simán akkor a háziorvossal kell kiiratnom ezeket amiket kérnek beutalónak?

Előre is köszönöm! :)

Esetleg Bács megyében aki csináltatott petevezeték átjárhatóságit,kit ajánlana?



2020. szept. 1. 16:51
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nekem idén minden vizsgálatom meg van amit a nőgyógy írt össze, de nem jön a baba. Magamtól bejelentkezhetek ezekkel a leletekre inszemre, vagy megint kezdődik minden vizsgálat előlről
2020. szept. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy mikoriak a leletek. Nekem volt olyan, amiből most kért frisset a dokim, mert januári volt. De biztos, hogy nem kell mind elölről, ha egy éven belüliek.
2020. szept. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Már megcsináltattam mindent. Helyben megcsinálták az összeset tb-sen. Egyedül az áthárhatósági volt kórházban,de azt is tb alapon.

Esetleg van aki ért 3 napi hormonvizsgálati eredményekhez? :)

2020. szept. 29. 13:31
 14/15 anonim ***** válasza:
Köszönöm 12es a válaszod, ma mentem a meddőségi konzultációra, ott azt mondták 1 évig jók a leletek, hétfőn voltam méhtükrözésen csak nem csinálták meg a petevezeték átjárhatóságit, ezt még pótolni kell majd ennél a dokinál, de nagyon fáj. A páromnak ahol végeztek vizsgálatot azt újra kell csinálni. Sajnos volt olyan amit nem fogadott el, a 60 perces inzulinom 89, a nőgyógy elküldött endokrinológushoz de a szakvélemény az volt ezzel nem kell semmit csinálni. A meddőségi doki azt mondta ez nem jó, elküldött másik endr.hoz. Szóval ha ezt még bepótoljuk remélem még idén belefér 1 inszem, mert ha nem akkor lehet mindent elölről kezdeni. Ajánlom mindenkinek hogy ha tudja mindig a legjobb szakértőhöz menjen ha egy kicsit drágább is, persze ha megteheti. Köszönöm a válaszokat
2020. szept. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Sajnos ha IR-ed van (a magas 60 perces inzulin erre utal, és szerintem ezért küldött tovább az orvosod is), akkor ott minimum három hónap az, amíg az első kontroll 3 pontos OGTT-t megcsinálják. Sajnos így nem valószínű, hogy még az idén belefér egy inszem, de legalább januárban drokkulhatunk egymásnak majd.


És igen, teljesen igazad van abban, hogy sajnos ha nem futószalag eljárást akarsz, hanem lelkiismeretes, rendes dokit szeretnél, akkor sajnos bele kell nyúlni a zsebbe rendesen. Mi is magánba járunk, de egy forintot nem sajnálok, mert nagyon elégedett vagyok a mostani orvosommal, az ellátás színvonalával. Az előző, "ingyenes" dokim pedig csak kapkodott, nem vett észre fontos dolgokat. Tanulságos volt.


(12 voltam)

2020. szept. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!