Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Méhpempőről valakinek vélemény...

Méhpempőről valakinek vélemény? Jó és rossz is érdekel.

Figyelt kérdés
Sziasztok! Remélem tudtok nekem és a páromnak segíteni egy picit. Egy éve próbálkozunk babával 1 hónap híján és idáig sikertelen a gyermekáldás pár hónapja talán vetélésem volt késett kb egy hetet aztan fél tenyérnyi vérdarab távozott belőlem erős görcsök, hányinger mellett. Arra gondoltunk ha már úgy is folyamatosan veszünk minden vitamint meg teát, hogy a méhpempőt még kipróbáljuk hátha. Végig csinálok egy 3 hónapos kúrát aztán meglátjuk.. Doki előtt ez az utolsó reményem.. (Párom pedig lassan sperma vizsgálatra megy) igazából az érdekelne hogy nektek hogyan hatott a méhpempő esetleg ha hatott mennyi idő után.(egyébként mi a dydex 50 grammos méhpempőt vettük) köszönöm előre is ha valaki elolvasta és válaszol.

2021. jan. 5. 21:08
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:
Majd írjátok ha van valami, esetleg éreztek valami jótékony hatást.
2021. jan. 13. 19:38
 12/32 anonim ***** válasza:
Én tegnapelőtt kezdtem el, még nem tudok véleményt írni róla, de remélem segít. :D
2021. jan. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Én is ettem. Nálunk azt mondták kevés is a katona és lusta, mikor vizsgáltak fel sem jutott. Nekem egy sikosító segített 2 hó alatt összejött a baba de 7 hetesen el is ment, ahogy lehetett újra próbálkoztunk, 21 hónapos a fiam. Hogy a pempő segített e valamit nem tudom, tele van ásványianyagokkal, vitaminokkal, ártani nem árt.

2021. jan. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
3 hónapot szedtem, pecsételni kezdtem tőle. Baba nem jött. Vizsgálatok folytatódnak, ezt pedig többet nem veszem.
2021. jan. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 A kérdező kommentje:
Egyébként aki szedte tartott szünetet? Vagy nem árt az sem ha folyamatosan szedem?
2021. jan. 17. 14:31
 16/32 anonim ***** válasza:
100%
1,5 hónapig ettem, se pozitív, se negatív hatást nem észleltem. :D
2021. jan. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
Elvileg nyelv alá kell tenni úgy hatásos
2021. jan. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
Menstruáció ideje alatt ki kell hagyni.
2021. jan. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor úgy teszek. Bár jobb lenne, ha majd nem jönne meg. 😊
2021. jan. 19. 11:48
 20/32 anonim ***** válasza:

Én rendszeresen szedem szünet nélkül. Azóta az eredményeim kiválóak. az első kör vizsgálat szerint minden értékem tökéletes.

Pedig régen nagyon rossz volt

2021. jan. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!