Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Méhpempőről valakinek vélemény...

Méhpempőről valakinek vélemény? Jó és rossz is érdekel.

Figyelt kérdés
Sziasztok! Remélem tudtok nekem és a páromnak segíteni egy picit. Egy éve próbálkozunk babával 1 hónap híján és idáig sikertelen a gyermekáldás pár hónapja talán vetélésem volt késett kb egy hetet aztan fél tenyérnyi vérdarab távozott belőlem erős görcsök, hányinger mellett. Arra gondoltunk ha már úgy is folyamatosan veszünk minden vitamint meg teát, hogy a méhpempőt még kipróbáljuk hátha. Végig csinálok egy 3 hónapos kúrát aztán meglátjuk.. Doki előtt ez az utolsó reményem.. (Párom pedig lassan sperma vizsgálatra megy) igazából az érdekelne hogy nektek hogyan hatott a méhpempő esetleg ha hatott mennyi idő után.(egyébként mi a dydex 50 grammos méhpempőt vettük) köszönöm előre is ha valaki elolvasta és válaszol.

2021. jan. 5. 21:08
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
Sziasztok nekünk már van egy gyerek de hat évig nem jött a következő. Vizsgálatokon minden rendben volt mindkettőnknél.Tavaly vetem a netröl termelői méhpempőt. Abba a hónapba terhes lettem. Lehet ez segített. 12 hkm
2021. jan. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:
Hű,ez nem semmi.. hát remélem hogy mindenki ilyen szerencsés lesz a méhpempővel.
2021. jan. 26. 20:27
 23/32 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Jelentem, hogy egy havi méhpempős kúra után ma délután második pisiből pozitívat teszteltem több mint egy év után!!! Nem tudom, hogy ez ennek köszönhető e, de mindvégig nagyon hittem benne. Szurkolok nektek csajok.
2021. febr. 1. 13:41
 24/32 anonim ***** válasza:
Gratulálok!! 🥰
2021. febr. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:

Woww gratulálok kérdező. Nagyon jó.

Kíváncsi leszek nekunk sikerült e. Én is friss méhpempőt fogyasztok

Nekem még van pár nap addig

2021. febr. 2. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 Reni 28 ***** válasza:

Gratulálok 🥰 megkérdezhetem hogy mennyit, és mikor etted?


Üdv Reni

2021. febr. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:

Aztaaa de jó gratulálok! :)

Én is kb egy hónapja eszem és a mostani menstruációm nem volt pokoli fájdalmas (sajnos endometriózisom van), lehet a pempő segített, nem tudom de remélem nekünk is sikerül a baba. :)

2021. febr. 3. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim válasza:
gratulálok a kérdezőnek 😊 én a méhpempő Novafam kapszulát szedem már több mint egy hete lassan és Multivitamint is szedek mellé remélem hatásos lesz eza hónap már olyan régen várunk rá mi is
2021. febr. 4. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Reggel ettem csak, napi 1 grammot. Pontosabban amit kaptam hozzá kis kanalat az volt teli, minden reggel éhgyomorra ettem.

Szurkolok nektek! 😊

2021. febr. 4. 21:31
 30/32 anonim válasza:
köszi hát bizzunk benne hogy sikeres lesz eza hónap😊 Boldog baba várást
2021. febr. 6. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!