Túlsúlyos kismamákat is engedik lombikozni?

Figyelt kérdés
Pcos-em van, szeretnénk második babát, viszont most van rajtam bőven felesleg. Az endokrinológus és a nőgyógyász is azt mondta, hogy fogyjak le arra a bmi-re, ami a magasság, koromhoz jó. Gyakorlatilag úgy éreztem, hogy ez azt jelenti, hogy addig nem nagyon foglalkoznak velem. Fogytam már, sportolok és igyekszem figyelni az étkezésemre, de a végtelenségig nem szeretnék várni. Arra gondoltam, hogy elmennék egy meddőségi klinikára, csak tartok tőle, hogy esetleg ott is ez lesz a válasz. Igazából első körben az ultrahangos követés, closty kúra, inszeminációt szeretném megpróbálni. Tudtok ajánlani olyan intézményt, ahol nem minden bajra az a válasz, hogy fogyjak le teljesen, utána jöjjek vissza?

2021. jan. 29. 13:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
34%

Túlsúlyos egy 65kilós 170 centis is a mai viszonyok között!

Ezt jobban kéne definiálni!

2021. jan. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
88%
Engedik, van az ismeretségi körömben ilyen anyuka. Nem tudom pontosan hány kilóra gondolsz, de ő aztán minden rosszindulat nélkül tényleg nem pici.
2021. jan. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
87%
Annyi, hogy a fogyást ettől függetlenül biztosan javasolni fogják.
2021. jan. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
Gallusz Nikolett
2021. jan. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
29%
Engedik, de nem lenne egyszerűbb először lefogyni és megprobálni úgy?
2021. jan. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
79%
Pécsről tudom, hogy ott nem akadály.
2021. jan. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
83%

Nem akadály, Forgácsban az időpontra gyakran elvárnak fogyást.

Oka:

IR

Pcos esetés a túlsúly akadályt jelenthet.

Sok esetben spontán is sikerül a fogyás után.

2021. jan. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Igazából nem a lombik a cél, hiszen van egy kisfiam. Most beállt szépen a cikluson, úgy gondolom, hogy van peteérésem is. De szeretném, ha követnék uh-val, ha esetleg egy kis rásegítés kell pl. closty, akkor az. De elsődleges célom, hogy jól legyek és működjön a testem. Jó lenne egy kis visszacsatolás. De azt látom a jelenlegi 2 orvosommal kapcsolatban, hogy nem akarnak foglalkozni velem egyáltalán. Pedig magán orvosok, ha úgy tetszik csalódtam bennük. Példa rá: hogy a kisfiam után 2 hónappal a császár után megjött. Ez a vérzés tartott 2 hónapja, mikor elmentem hozzá, akkor azt mondta, hogy fogynom kell, utána nem fogok ennyit vérezni. Győzködnöm kellett, hogy írjon vérzéscsillapítót, mert ez már nem normális. És ezen kívül még volt pár dolog, ami nem igazán tetszett. A császárt szépen megcsinálta, a mióma műtétemet szintén. A kórházi háttere is jó, így ezek ellenére nem feltétlenül cserélném le, de a hormonokhoz nem igazán ért. Az endokrinológus meg az ő barátja, nála meg úgy érzem, hogy teljesen le**rja, hogy mi van velem.
2021. jan. 29. 14:30
 9/13 anonim ***** válasza:
#4 nem ide ! :)
2021. jan. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Ezekből kifolyólag jó lenne egy olyan intézmény, ahol kicsit rásegítenek vagy követik uh-val a peteérésem, anélkül, hogy könyörgöm kellene ezért. Az, hogy a lombikhoz elvárnak némi fogyást, az természetes, nem gond. Csak azt szeretném tudni, hogy jó úton járok-e.
2021. jan. 29. 14:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!