Túlsúlyos kismamákat is engedik lombikozni?

Figyelt kérdés
Pcos-em van, szeretnénk második babát, viszont most van rajtam bőven felesleg. Az endokrinológus és a nőgyógyász is azt mondta, hogy fogyjak le arra a bmi-re, ami a magasság, koromhoz jó. Gyakorlatilag úgy éreztem, hogy ez azt jelenti, hogy addig nem nagyon foglalkoznak velem. Fogytam már, sportolok és igyekszem figyelni az étkezésemre, de a végtelenségig nem szeretnék várni. Arra gondoltam, hogy elmennék egy meddőségi klinikára, csak tartok tőle, hogy esetleg ott is ez lesz a válasz. Igazából első körben az ultrahangos követés, closty kúra, inszeminációt szeretném megpróbálni. Tudtok ajánlani olyan intézményt, ahol nem minden bajra az a válasz, hogy fogyjak le teljesen, utána jöjjek vissza?

2021. jan. 29. 13:18
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
56%
Keress másik orvost! Akiben megbizol, és akit kérdezhetsz: nem minket itt.
2021. jan. 30. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
47%
Kismamát nem hiszem, mert az már terhes.
2021. febr. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Magán intézménybe menj ne kaaliba. Ott ez lesz az első
2021. febr. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!