Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Fèrjetek,hogy áll a kivizsgálá...

Fèrjetek,hogy áll a kivizsgálásokhoz? Gondolok itt a sperma vizsgálatokhoz.

Figyelt kérdés

Sajnos több vetèlèsem volt. (9- 12. hèt között, összesen 4 babát vesztettünk el) Nálam eddig nem találtak semmit, ezért az orvosom azt mondta fèrjemet kell kivizsgálni. Speciális sperma vizsgálatokat javasolt. Bele is ment a férjem,de amikor eljött a vizsgálat napja teljesen kiborult. Otthonról kellett a laborba vinni a spermát. A feltétel annyi,hogy 1 óra alatt a laborba kell érni vele. Azt mondogatta,hogy neki csak így nem fog menni,mert megalázó ez a helyzet. Valóban nem is ment neki,de már napokkal korábban is azt mondta,hogy biztosan nem fog fölállni kènyszerből. Aztán úgy összevesztünk,mert azt mondta undorodik tőlem, gusztustalan vagyok, hogy kènyszerből tesszük ezt. Nagyon megbántott,mert a vetélés komplikációt okozott , így összesen 7 alkalommal feküdtem a műtőasztalon. Nekem sokkal több és fájdalmasabb vizsgálataimat voltak,lesznek még. Ezeket neki nem mondtam,csak magamban gondoltam. Igazából azon vesztünk össze,hogy már előre magába beszélte,hogy nem fog menni és felhúztam magam valóban, hogy neki fájdalommal se jár és csak be kell vinni a spermát. A babák könnyen összejöttek,de a megtartás nem megy és muszáj kideríteni az okát. Annyira vágyunk mindketten a babára...de ez miért olyan nehéz dolog? Hiszen férfi részről ez+vèrvètellel le is zárul a vizsgálat.

Nagy nehezen sikerült amúgy a művelet,de szörnyen érzem magam és folyamatosan ezen kattogok. Mi ebben a megalázó? Persze elhiszem,hogy nem jó így időre megoldani,de sajnos az élet nem adja könnyen a kezünkbe a babát.


2021. febr. 2. 14:44
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
77%
Mert ilyenek a pasik !! ( pasi nem egyenlő a férfival) gyengék, hisztiznek és mártírkodnak! Ennek az embernek ne szulj gyereket mert ott fog hagyni a legnagyobb sz*rban és semmit nem fog foglalkozni a gyerekkel, majd szépen minden rád marad... ennyire nem képes mert egy szánalmas barom
2021. febr. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem itt komoly problémák vannak. Ha igazán, igazán akarná a gyereket, nem hergelné magát már előre ezen így, és nem tolná rád ilyen gusztustalan módon a saját feszültségét.

Mi 1 éve próbálkozunk, nekünk sajnos semmi nem jött össze még, de férjem teljesen nyitott volt rá, hogy kivizsgáltassa magát. Én szerintem jobban is izgultam előtte mint ő, nekünk is otthonról kellett vinni. Odafele menet már azért kijött rajta is a feszültség (csendben volt nagyon, kb ennyi), de szerencsére jó eredményünk lett.

Előtte is úgy állt hozzá, hogy oké, hát nem a kedvenc dolga, de inkább tudni akarja ha baj van, és meg kell tenni. Ő is izgult miatta nagyon, de nem hergelte magát, nem predesztinálta az egészet, hanem tudta hogy az eredményért ezt meg kell tenni, kész.

2021. febr. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
25%

1-es te idióta ferfigyulolo vagy...

Kérdező nagyon sajnálom, a fejedet nyilván megviseli, hogy lehet hogy vele van probléma, ez a ferfi onkepen most csorbát ejtett. Lehet hogy időre van szüksége, hogy ezt feldolgozza, hogy elfogadja hogy a vizsgálat nem ennek a felhanytorgatasa, hogy ő csak egy páciens a sok ezer közül, hogy nem fogják meregetni vagy kinézni. Tudom hogy nehéz lehet neked támogatást adni neki, hiszen úgy érzed hogy te sokkal többet kellett, hogy elszenvedj, de a nők annyival tajekozottabbak és könnyebben megtalálják a támogató közösségeket is, meg hát amúgy sem vagyunk egyformák.

Remélem jó híreket kaptok és kopogtat a gólya, tartsatok ki és segítsetek egymásnak sok erőt kívánok !

2021. febr. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
5%
Tonkreteszed az életeteket ezzel a ragorcsolessel, párodat meg kenydzerited bele mindenféle helyzetbe. Szex sem lesz igy, akkor se fog neki előbb utóbb felallni, olyan nyomast helyezel rá. Elvezned kene a szexet, párodat és ennyi.
2021. febr. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
96%

Nálunk gyáltaoán nem okozott neki gondot.

Sőt

Ott a kis szobában sem... nem otthonról vittük.

Nekünk nem volt szükséges, csak úgy volt vele, hogy nézzük meg, mert a családjában gyakori a férfi oldali gond, minthogy 1 èvig vaktöltènnyle próbálkozzunk feleslegesen.

Szóval az ő döntése volt.


Lehet így könnyebb

2021. febr. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
34%

Beszéljétek át. A pasik másképpen működnek. Szerintem csalódott és csorbult a férfiasság érzése, azért lehetett bunkó. Ami persze nem jó, de ha mindig csak ez a téma köztetek, akkor érthető a kirohanása. És neki is a "gyerekei" voltak, neki is jár az idő, hogy gyászoljon.


Kik tudnak a tortúráról? Sok férfit zavar, ha az anyós, barátnő, kollégák stb. tudnak az ilyenekről. Valami kompromisszum félét próbáljatok kötni. Akár egy picit elengedni a baba témát és egymásra figyelni.

2021. febr. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

4 baba elvesztèse után próbáljon meg valaki nem görcsölni.

Nincs a szexxel gondunk se a teherbeesèssel,de többször nem merek újra várandós lenni,amíg nem derül ki valami gond,mert valami van az tuti.

Férjem azért is szorong,mert nekem van már egy fiam, ezért folyton magát okolja, hogy biztosan vele van a baj.

Hiába mondom neki,hogy itt nincs ilyen, hogy ki a hibás,hanem együtt vagyunk és együtt kell megoldani a problèmát,de ehhez kell az,hogy kivizsgáljanak minket és tudjuk orvosolni a gondot.

2021. febr. 2. 15:40
 8/24 anonim ***** válasza:
91%

Nálunk nem volt nagy szám. Kétszer nem jött össze, mondta férjem max egy hónapot vár még és elmegy vizsgálatra, hogy nehogy nála legyen gond. Nem is erőltettem, meg semmi, tök magától mondta. Utána jött össze harmadik hónapban a baba.


Amúgy vannak férfiak, akik úgy érzik a f.xuk a mindenük, és minden létező dolog, ami arra enged következtetni, hogy a nagyságos úr lőcse bármilyen formában is hibás (a tartozékokat is ide értve), felidegesíti őket, merthogy az ő méltóságos pötsük annyira rendkívüli, hogy azzal nem lehet gond.


Na ezek az emberek inkább hagynak 1000x is elvetélni, minthogy önként elmenjenek orvoshoz, hogy "nézze meg a doki, aztán meglátjuk mi van".

2021. febr. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
90%

Azt gondolom, hogy a férjed nagyon rondán beszélt veled és rád tolt minden féle felelősséget, úgymond téged hibáztatott azért hogy neki ki kell vernie..Hát nem tudom.Ha csak simán nyafog és nem ilyen ronda szöveget tol le, még azt is mondanám, hogy istenem nem egyformán dolgozzuk fel a történteket.

Tanácsolnám, hogy mond el konkrétan mi, hogy zajlik egy nőgyógyászati vizsgálaton, hogy milyen vizsgálatokon vagy túl,részletesen, illetve hogy mik várnak még rád azért hogy nektek közösen gyereketek legyen.Azt is, mond el, hogy ezek egy része fájdalmas.Ha ezután is úgy érzi, hogy az az égő, hogy otthon kiveri és beviszi a mintát, akkor hagyd el, mert egy tapló.

2021. febr. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
7%
Jó de ha most mindenki leírja százszor hogy milyen nyomorultak a férfiak meg az onbecsulesuk meg milyen röhejes hogy féltik a férfiasság új, attól miért lesz könnyebb? A nőknek is vannak bőven dolgaik amikkel megnehezítik a környezetük életét. Mégis együtt vagyunk a legjobbak de ehhez tolerancia és megértés kell, amiben állítólag annyira jeleskedik a női nem... Nincsenek fiaitok, hogy kicsit elgondolkozzatok? Nők is szoktak belerokkanni ha ilyen probléma van...
2021. febr. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!