Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » 2 hónap után jogos hogy el...

2 hónap után jogos hogy el vagyok keseredve?

Figyelt kérdés

Második próbálkozós hónapunk de most ismét meg jött.

Én annyira el vagyok keseredve mintha legalább egy év telt volna el.. 😔

Pár éve volt egy abortuszom, úgy félek hogy soha többet nem esek már teherbe..

Hogy lehet ezen túl lépni?


2021. febr. 22. 20:35
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
82%
Én 3 év sikertelen próbálkozás után persze, hogy elkeseredtem. Ez még semmi a két hónap.
2021. febr. 23. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
74%
2 hónap után elkeseredni kicsit gáz és túlzás... 2 hónap után annyira elkeseredni, hogy erről kérdést írj ki itt, nagyon gáz... Sőt, kicsit bunkóság is, tekintve, hogy másik évekig várnak. Persze ez már más tészta, és nem te tehetsz róla. De azért kapd össze magad kicsit.
2021. febr. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
39%
De most azért, mert másnak rosszabb, őt ki kell nevetni, meg jelzőkkel illetni? Kik, ha pont ti ne tudnátok, hogy milyen egy rohadt érzés vágyni rá, aztán szembesülni azzal, hogy nem sikerült? Nyilván 2 hónap nem a világ, de attól még fájhat ám neki is. Sosem értettem ezt, hogy miért kellene attól jobban éreznie magát bárkinek is, hogy másnak rosszabb. Attól még az ő fájdalma is valós. Én is tudom, hogy milyen érzés évekig csak vágyakozni, és csak annyit tudok teljes szívemből kívánni mindenkinek, hogy sikerüljön, teljesüljön a vágya. Annak is, aki évek óta vár, de annak sem kevésbé, akik tegnap határozták el, hogy szülőkké válnának.
2021. febr. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
86%
13 elvben igazad van. De minden értelmes felnott tudja, hogy átlag 8-10 hónap alatt jön össze egészséges embereknek. Tehát amikor nekiall a “gyerek projektnek” akkor értelmes felnott emberi lenykent ezzel kalkulál. Ok ha a 8-10 hónap környéken már izgul meg elkeseredik. De a második hónapban?!
2021. febr. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
48%
Tegye fel a kezét, aki nem reménykedett, és csalódott akár az első, akár a második sikertelen hónap után! Nem kell álszenteskedni... Persze, hogy mindenki tisztában van azzal, hogy nem feltétlenül sikerül elsőre vagy másodikra. De attól még ooolyan jó lenne.
2021. febr. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
46%
Itt úgyis verseny van hogy kinek jobb/rosszabb, és a másik oldalt le kell pontozni a vérbe, megszokhattátok volna, hogy ez az oldal erről szól.
2021. febr. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
37%
Mennyi, mennyi keserűség és rosszindulat... Mérgező dolgok ezek.
2021. febr. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
77%
Nem arról van szó, hogy valaki izgult e vagy szomorú lett e hogy nem sikerült. De ezt azért értelmes keretek között tartva nem az interneten eli meg az ember. Aki odáig eljut 2 hónap után, hogy kérdést őr ki az a 11. hónapban felvagja az ereit? Szerintem senki nem azért írja a kérdezőnek, amit, mert rosszat akar neki. Hanem mert be fog csavarodni ha 1-2 hónapon belul nem sikerül neki.
2021. febr. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
26%
A frusztrációt bezzeg le lehet vezetni interneten, másokat szarnak beállítva. Tiszta sor. Ez ám a kettős mérce.
2021. febr. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem senki sem bántásból írta, amit írt. Arról van szó, hogy a mai emberek (általánosítva persze) hozzá vannak szokva, hogy mindent rögtön megkapnak, amint csak belegondolnak, hogy szeretnének, és aztán amikor olyan dolog jön, amit nem tudnak befolyásolni, mint a teherbeesés, akkor 1-2 hónap után kiakadnak, mert nem sikerült.

"Én annyira el vagyok keseredve mintha legalább egy év telt volna el.. " Ez a baj. Mert mi lesz, ha valóban eltelik egy év, két év, öt év? Összeomlik idegileg? Ezért írtuk (legalábbis én ezért írtam), hogy jobb, ha megváltoztatja a hozzáállását.

2021. febr. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!