Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » 2 hónap után jogos hogy el...

2 hónap után jogos hogy el vagyok keseredve?

Figyelt kérdés

Második próbálkozós hónapunk de most ismét meg jött.

Én annyira el vagyok keseredve mintha legalább egy év telt volna el.. 😔

Pár éve volt egy abortuszom, úgy félek hogy soha többet nem esek már teherbe..

Hogy lehet ezen túl lépni?


2021. febr. 22. 20:35
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
100%
Most aztán megmutattad 😄 Veled van a baj, ahogy a pontozási százalékok mutatják, de ezt se veszed észre... És ne gyere azzal, hogy a másik 30ember a hülye. Mert ha egy se áll ki melletted akkor mérlegelned kell... De szerintem ezt se érted..
2021. febr. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
20%

A pontozási százalékom csak a kategória frusztráltsági szintjét mutatja. Ez nem rólam állít ki szegénységi bizonyítványt. Ezt a sok mérget elengedni kell, mert nagyon, nagyon szomorú, hogy milyen a hozzáállás. De én kérek elnézést, hogy nektek fáj, ha valaki megmondja, hogy rosszindulatúak vagytok.

További szép életet, sok sikert a gyermekvállaláshoz. Türelmet a meglevő gyerekeitek jó irányba terelgetéséhez. Őszintén kívánom nektek a sikert, hogy kizökkenjetek ebből a beszűkült tudatállapotból. ❤️

2021. febr. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
52%
29 ne haragudj, de nagyon ostobának kell ahhoz lenni, hogy ne tudja valaki hogy nem így megy. Egy kamasz eleve nagyobb eséllyel fog teherbe esni mint egy 30 éves plusz az ő esetben nyilván ez katasztrófa szintű esemény tehát ezért sulykolják, hogy egy eset is veszélyes. Aki ezt felnott nőként nem tudja a helyen kezelni ott gond van. Maradjunk annyiban.
2021. febr. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
40%
Persze mással van a baj, veled nincs 😅 Sziaa!
2021. febr. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem sem szabad két hónap után ennyire elszomorodni, mert két hónap sikertelenség nem a világ vége. Lehet rosszul érezni magát az embernek, de fel kell állni és tovább kell lépni, el kell fogadni, hogy ezt nem mi befolyásoljuk. Mi négy éve várunk a babára, és tapasztalatból mondom, hogy az igazi fekete leves kb 1-1.5-2 évnél van. Na, az lelkileg igazán megviseli az embert. Ha valaki már az elején ennyire nekikeseredik, mit csinál majd, ha ne adj isten tovább kell várnia?


Amúgy ebben a témakörben ilyet kérdezni... Hát kb mint amikor az 5 kiló túlsúllyal rendelkező tinilány mondja a 15 kiló felesleggel rendelkező barátnőjének, hogy "jaaaaaj, én olyan kövér vagyooook!". Nem kell magát attól jobban éreznie, hogy nekünk sz@rabb, de azért meg lehetne válogatni, hogy kinek panaszkodik.

2021. febr. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!