Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » 2 hónap után jogos hogy el...

2 hónap után jogos hogy el vagyok keseredve?

Figyelt kérdés

Második próbálkozós hónapunk de most ismét meg jött.

Én annyira el vagyok keseredve mintha legalább egy év telt volna el.. 😔

Pár éve volt egy abortuszom, úgy félek hogy soha többet nem esek már teherbe..

Hogy lehet ezen túl lépni?


2021. febr. 22. 20:35
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
37%
Én sajnálom, de továbbra is ki kell állnom amellett, hogy néhány megjegyzésben, reakcióban nem volt más, csak leereszkedő kioktatás és bezzegelés. Na, és az is rettentő gáz, hogy dögöljön meg a szomszéd tehene is. Komolyan, mitnha valakin el kéne verni azt, hogy másnak is várni kellett. Pedig voltak ők is a helyében. És tudják, tökéletesen tudják, hogy mennyire szíven tudja ütni az embert, mennyire nehéz ez, milyen nagy szükség van néha némi empátiára. Senki nem írta, hogy eret fog vágni, de szomorú. Tényleg olyan nehéz ebbe beleérezni? Két nap és elengedi még így az elején, megjött, sötéten látja. De ez az érzéketlenség... Ez nagyobb baj, mint az, ha valaki el mer keseredni. Szerintem. Sokat váró anyukák, ez nem túl szép példa a gyerekeiteknek.
2021. febr. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
100%
Modnhatjátok nyugodtan, hogy hazudok, de nem, nem voltak kiakadva két hónap után. Nem én írtam, hogy nem fair azokra nézve, akik sokáig próbálkoztak, és nem is mondom, hogy aki rövidebb ideje próbálkozik, annak "nincs joga" rosszul éreznie magát, csak kicsit viszonyítás kérdése. Nemrég olvastam más fórumon, egy kétgyerekes anyuka panaszkodott, hogy mindkét gyereke elsőre sikerült, most harmadikat szeretnének, és nem sikerült az első hónapban. Ezért úgy kiakadt, hogy egész nap bőgött. Ezt egy olyan fórumon, ami tele van nőkkel, akik évek óta próbálkoznak az első gyerekkel. Igen, joga van szomorúnak lenni, de nem túlzás ez egy kicsit? Ezt csak azért írtam le, hogy ha valaki ír egy olyan kommentet, hogy "más évekig próbálkozik", az nem kell, hogy azt jelentse, hogy gonosz, meg másnak se sikerüljön, ha nekem nem.
2021. febr. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
100%
13# Teherbeesési problémák témakör...nem véletlen... Azért na.. Én nem vagyok híve annak, h tilos panaszkodni mert másnak sokkal rosszabb.. Ennyi erővel mindeki befoghatná, hisz mindig van akinek szarabb. De azért nonszensz két hónap után ilyet és ide.... Ezt beláthatod.. M
2021. febr. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
100%

15# De nem jövök ide és írok ki kérdést.. Pláne nem így, hogy hogy lehet túlélni..


Persze reménykedik az ember, ezért van a sok "ki nem várja ekkor és ekkor" kérdés, amivel semmi baj nincs szerintem. Lehet örülni, lehet csalódni. De azért ez túlzás..

2021. febr. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
100%

21# 2, azaz KETTŐ! hónap!!! Amiről itt beszelgetünk... Ennél csak az lenne szánalmasabb, h nem sikerült elsőre, hogy lehet ezt túlélni?


Én nem azt mondom, h ne rinyáljon akinek egy év alatt nem sikerül, mert van akinek kettő... De basszus

😀

2021. febr. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
79%

2 hónap után elkeseredés. Oké! De mi lesz ha 12 hónap után sem sikerül? Vonat elé mész?

Ha ennyire labilis jellem vagy, nem biztos, hogy gyermeket kell vállalod, mert a terhesség/szülés/gyereknevelés alatt nagyon sok mindennel meg kell ám bírkózni.

Szerintem akik itt együtt érezték a kérdezővel azok nagyrészt szintúgy 1-2-3hónapos próbálkozás alatt ugyan ezt érezték. Sajnos nagyon türelmetlen a mai társadalom. Biztos nem leszek népszerű, de aki ennyire türelmetlen próbálkozzon is sokáig, majd akkor tanul türelmet!! Mondom ezt úgy, hogy az első babánk pikk-pakk összejött 6. hónapban. A második pedig 3 év után. Na ott már nyilván nekem is voltak nehéz napjaim, de a férjemmel megbeszéltem, és új hónap új remény alapon folytattam.

Olvassatok, keressetek hobbit!

2021. febr. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
31%
Hú, hát hiába vártam évekig én is, nem érzem túlzásnak más kínját csak azért, mert nekem nagyobb volt... Nem verseny, nem lesz attól senki jobb anya, hogy többet szenvedett. Meg ilyen rosszindulatú megjegyzést leírni, hogy sikerüljön is sokára, ha ilyen türelmetlen. Akkor most más meg írja, hogy annak is sikerüljön sokára, aki ilyen rosszindulatú, mert nem szerencsés ilyen jellemmel gyereket nevelni? Ugyan, nézzünk már kicsit magunkba! Értem, hogy nők vagyunk, de ennyire aljasok is mind? Az ilyenek, már elnézést, de ez a kategória tud mindig mindent jobban, meg rúg bele a kismamába meg a friss anyukába. Tényleg ezek vagytok ti?
2021. febr. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
40%
27-es aki nem ítélkezik, de azért még is. Pont az ilyenekkel van a baj mint te. Már offolsz és olyan témát viszel bele amiről szó sem volt. Itt a válasz a kérdezőnek megy, nem egymásnak, ez egy ilyen oldal. Éld ki máshol a frusztrációd!
2021. febr. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem teljesen érthető hogy elkeseredett. A csapból is az folyik hogy ha szexelsz=terhes leszel. Ezer meg egy olyan sztori van hogy tinilány egy egyejszakás kaland után terhes lett. Nyilván amikor az ember odajut hgy na jöhet a baba, arra számít hogy hamar jönni fog - mert éveken keresztül azt sulykolták belénk hogy elég egy alkalom is. Nekem is így volt, az első hónap végén teljesen biztos voltam benne hogy terhes vagyok, aztán persze megjött. Amikor másodszor is megjött akkor újságolta el a legjobb barátnőm, hogy babát vár (tudtam hogy ők is próbálkoznak, nekik elsőre összejött). elkezdtem azon gondolkozni hogy vajon baj van e velünk, valami biztosan nem jó hogy nekünk meg nem sikerül. Amikor sikerült elfogadnom hogy ez nem így megy, akkor jött össze a baba ( szerencsére nem kellett rá sokat várnunk). De elsőre nem tudja az ember hogy nem olyan egyszerű teherbe esni mint ahogy mondják, és nyilván szar tud lenni amikor ez tudatosul. Kérdező ne aggódj, próbálj mg a lehető legkevésbé rágörcsölni, és jönni fog az a baba :)
2021. febr. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
82%
Én nem ítélkeztem, görbe tükröt mutattam. Ugye, hogy visszafelé már nem olyan jó buli. Na. Másnak is ilyen, amikor az ő feje felett ítélkeznek. Hihetetlen, hogy magyarázni kell!
2021. febr. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!