Mi lehet a probléma? Nem sikerül...

Figyelt kérdés

Sziasztok. 3. éve próbálkozunk babával. Most volt az inszem előtti utolsó esély. Nem jött össze.

Amiről tudok, az a PCOS, meg alacsony D vitamin szint. Ezekre szedem a 4000 NE D vitamint, meg Inofolic prémiumot.

A többi értékem eddig rendben van.Petevezetők átjárhatók.

Endometriózis nincs.

Ciklusom 26-28 nap szokott lenni.

Párom spermaértékénél annyi, hogy kicsit lusták, de azt mondták ez még nem rossz érték.

Még csak halvány pozi tesztem sem volt, ami reményt adhatott volna.

A PCOS meg a D vitamin ennyire bekavarna?



2021. márc. 1. 04:53
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat 🙂
2021. márc. 4. 08:14
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Mik lettek a terheléses eredményeid? IR-t sok orvos hajlamos aluldiagnosztizálni, és PCOS-val nagyon gyakran jár együtt.
2021. márc. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Én csak azt tudom neked mondani,ha már mindent megnéztek és amit kell kezelnek,akkor csak próbálj nem rá stresszelni 😊 Nem könnyű, nekünk is majdnem 3 év volt mire sikerült a baba, nekem IR-em van, férjem leletei rendben voltak. Kitartás! 33hkm
2021. márc. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm :)
2021. márc. 15. 18:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!