Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Valakinek voltak nehezségei a...

Valakinek voltak nehezségei a teherbeesessel missed ab utan?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Vilag eletemben edzettem es egeszsegesen eltem! A menzeszemmel soha nem volt problema. Mindig a 28.napon jott meg nagyon neha a 29.en.


Elso terhessegemnel(2018.november)azonnal osszejott a baba. A peteeresem akkor volt amikor lennie kellett. Tehat a 14.napon.


Ra ket evre (2020. Oktober) szinten elsore osszejott a baba. A 14.napon volt ovu szinten. Sajnos azonban a kicsi elment.


Probalkoztunk februarban de nem sikerult. Most is probalkoztunk de nem hinnem hogy osszejott a baba. Vettem ovu tesztet de egyik nap se volt olyan eros a csik mint a kontroll csik.


Nem vagyok egy gorcsolos ember de mar nagyon kezd frusztralni, hogy lehet valami ami eddig rendben volt most nem jo..


Valakinek voltak gondjai missed ab mutet utan a teherbeesessel ugy, hogy elotte semmi baja nem volt?



2021. márc. 18. 20:44
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem missed előtt nem jött össze, rá 2 hóba fogant a fiam.

Mikor tesót akartunk 3 hóba sikerült, de 14bhéten megszakítottuk beteg volt,rá 3 hóba megint összejött, de ott nem lett szívhang februárba volt a műtét, most megint pozitív a teszt.

Az ovuteszt nekem sem volt olyan erős, azt hittem nincs ovum közben csak érzékenyebb teszt kellett.

[link]

Az egyik eredetileg 10 es a csík, one stepes, a facelle 25 ös mégis az mutatja.

2021. márc. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Gratulalok!:)


Facelle tesztet nem vettem mert meg sose probaltam ovu tesztet. Igy nem tudtam melyik a jo.

En ugy tudtam, hogy mutet utan konnyebb teherbe esni.. de jelenleg nem ugy latszik. Mar attol is sresszes leszek hogy az ovu teszt nem mutatott olyan eros csikot kozben pedig lehet hogy volt...🤦🏼‍♀️

2021. márc. 18. 22:29
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem olyan hónap is volt amikor fehér maradt mind. Elmentem dokihoz és uh követéssel láttuk, hogy van pe érésem.

A facellenél van még jobb a neten.

[link]

Ezzel még nekem is jól látható mikor +

1 voltam

2021. márc. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem az hogy 2-3 hónap alatt még nem jött össze a baba az nem számít nehéz teherbe esésnek. Fél év az átlag. Az hogy az első baba elsőre sikerült az szerencse. Mi 9 hónapot vártunk a babára, aki sajnos nem maradt velünk. Utána 11 hónap múlva lett újra pozitív a teszt. Most vagyok 8 hetes, remélem ő marad. Szóval szerintem türelem. ☺️
2021. márc. 19. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sajnos nekem novemberben volt missed ab-om, 5 hetes terhesség szakadt meg spontán, de mégis elvégezték a műtétet. Azóta teljesen felborult a hormonháztartásom, volt már cisztám, petefészek gyulladásom, progeszteronhiány miatt norcolut kúra, most duphastont kell szednem, egyszerűen sehogy nem akar összejönni, nekem két gyerekem van mindkettő nagyon rövid próbálkozás (1-2 hónap) alatt összejött. Tanácstalan vagyok. Nem voltak eddig különösebb nőgyógyászati problémáim, most pedig sorra jönnek....hogy ez a műtét miatt van-e nem tudom. Úgy érzem már, hogy se hormongyógyszert, sem nagyon orvost sem akarok már látni...kezd elegem lenni.
2021. márc. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Elhiszem :(

En most teszteltem negativat. Egyszeruen nem volt peteeresem. Bar en nem uszhattam meg a mutetet mert 11h+4napnal jartam..

Valaminek segiteni kell.. eletmodvaltas esetleg.

2021. márc. 22. 15:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!