Hogyan kell progeszteron vervetel leletet leolvasni?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 23. 20:00
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

"28.napon jott meg a menzeszem.

De a 20 vagy a 21.napon volt a peteeres"


Akkor túl rövid idő van a beágyazódásra, de tudtommal erre van gyógyszeres kezelés. Bizonyára elmondja majd az orvos, hogy mi legyen a következő lépés.

2021. ápr. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Azt is jó lenne tudni, hogy a ciklusod hányadik napján volt vérvétel. Általában 1 ciklusban 2szer kell vért venni, a 3.és a 21.napon.
2021. ápr. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Mondjuk ha odabiggyesztenéd, hogy mégis hányadik napon volt a vérvétel...
2021. ápr. 24. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Kedves utolso, normalisan is lehet valaszolni ha mar elotted 8-an megtettek...


Egyébként. Tisztaban vagyok vele, hogy rovid a lutealisfazisom. Nekem hiába volt a 20. vagy a 21.napon nem tolodott ki ennyivel a menzesz hanem megjott 7 nappal kesobb.


1. Multkor voltam bent a korhazban, de a “kedves” doktorur kozolte velem, hogy nem kell progeszteronpoltas se semmi majd eleg ha teherbeesek.

Bar nem fogta fel, hogy igy soha nem fog menni. Tehat jovoheten megyek magan orvoshoz.


2. Fizetos vervetelen voltam. Had ne nekem keljen mar tudni, hogy hány naponta kell menni egy ilyen vervetelre. A no akitol idopont lett kerve legalabb annyit megtehetett volna, hogy feltesz 3 db egyszeru kerdest.

-Mikor jott meg?

-Ez hanyadik vervetele lenne? Elso amit harmadikan kell csinalni vagy a masodik amir a 21.napon?


Mindennek nekem kell utanna jarni mert az orvos egy bunko aki max penzert hajlando valamit csinalni.


Lenyeg a lenyeg. Nem tudtam hogy a 3. es 21. napon kell menni. En a 24.napon voltam.

2021. ápr. 24. 08:07
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
12es vagyok. Nem kell ezen megsértődnöd, segíteni akartam. Az első vérvételt a 3-5.napra kell időzíteni, a másodikat pedig a 21-23.napra. Ez pontosabb eredményt mutat és jó lenne egy pajzsmirigy hormonsor is, tsh, t3, t4, anti tpo. Innen pedig tovább lehet menni. Egyébként (saját tapasztalatból indulok ki), jobb ha te magad rákeresel aztán az eredményeidre, mert a legtöbb orvos csak átsiklik rajta, neked kell felhívnodvrá a figyelmet, hogy ez és ez nem jó.
2021. ápr. 24. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
77%

Nem 21. Napon kell menni, hanem a luteális fázis közepén.

28 napos ciklusnál 21. Napon, 21 napos ciklusnál 14. Napon, 35 napos ciklusnál 28. Napon stb.

2021. ápr. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Jovoheten elmegyek a magandokihoz, akihez terhesseg alatt is vegig jartam.

Ő egy nagyon segitokesz es rendes orvos. El fogom neki mondani, hogy van peteeresem de a lutealisfazis nem jo.


Egyebkent koszonom a valaszokat.

Nalam egyelore kiszamithatatlan hany napos lesz a ciklus. Most 15-en volt peteeresem. Ha megint nem jo valami akkor hetfon fog megjonni. Ha helyreallt akkor 29-en.

2021. ápr. 24. 14:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!