Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Több mint fél éve nem sikerült...

Több mint fél éve nem sikerült teherbe esnem és el szeretném kezdeni a kivizsgálásokat. Merre induljak?

Figyelt kérdés

Nincs saját nőgyógyászom, ahhoz mentem eddig, aki épp rendelt. Most hová kell elinduljak? Nőgyógyászatra vagy meddőségi központba? Esetleg endokrinológus? Hogy működik ez az egész? Annyira tanácstalan vagyok és nem tudom hová forduljak segítségért.

Párom hová menjem vizsgálatra?

Lehet ezeket TB alapon vagy magánba kell menni mindenképp?

Köszönöm ha valaki segít!



2021. máj. 11. 20:58
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Egyetértek. Az orvos-beteg kapcsolat abszolút bizalmi alapú, mindkét fél részéről tök etikátlan ezt a bizalmi kapcsolatot felrúgni, és visszaélni vele. Gondolom, aki simán hazudik az orvosának, azon azért már fel volna háborodva, ha fordítva történne, és mondjuk az orvos hazudna neki...
2021. máj. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!