Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Van esély, hogy méhen kivüli? ...

Van esély, hogy méhen kivüli? Hcg csökken majd újra nő?

Figyelt kérdés

Nagyon el vagyok keseredve, tanácstalan vagyok.


Idén márciusban volt egy spontán vetélésem, rendben tisztultam nem kellett műteni.


Szintén idén júniusban terhes lettem. Június végén kellett volna megjönnie, nem jött meg. Terhes teszt pozitív.


Dokim az előzmények miatt július közepén megvizsgált.


Nyilván korai volt mert sem méhen belül sem méhen kívül nem látott semmit.

Mondta korai még ebből még bármi lehet.


Ekkorra már vérzésem volt, sima piros, nem sok, wc papíron látszódott mindig. És mikor vizsgált ő is tapasztalta a vérzést.


Azóta néztek hcg-t.


Igy alakult:

300 körüli, 2 napra rá 400 körüli, utána csökkent 200-ra, és tegnap felment 280-ra.


Tudom normál terhesség ebből már nem lesz, tisztában vok vele.


De vajon méhen kívül igen?


Rettegek.


Tegnap bementunk ügyeletre. Tovabbra sem látnak méhen kívül semmit. Nincsen panaszom, vérzésem van. Csak a wc papírig jut el a vérzés.



Kb.akkor nekem 3 hét telt el a kimaradt mensi óta azaz kb.4 hetes terhességről beszélünk ha a fogantatástól számoljuk.


Köszönöm


Valóban korai lenne még hogy méhen kívül lássanak bármit is?



2021. júl. 21. 09:50
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

#1 vagyok ismét :)


Altalásban csinálták laporoszkópos műtéttel.

Az sokkal modernebb, mint amikor felvágnak, de az is komoly műtétnek számít.

Raknak fel altatásban katétert és valami csövet a hasba (vér jön ki belőle).


Ha esetleg megműtenek, készüljetek úgy, hogy valaki vegyen ki 2-3 nap szabit, mert én felkelni se tudtam egyedül.

Ha nincs otthon a férjem, egy pohár vízért nem tudtam volna kimenni.

Segítséggel! se tudtam lezuhanyozni, mert annyira fájt, hogy iszonyú hányingerem lett a zuhanytálcában, pedig tartott a férjem. Fel kellett vennie az ölébe és úgy tudott visszavinni a szobába.

Nem ijesztegetni akarlak, csak szólni h mennyire fontos az eslő 2-3 napban, hogy legyen ott veled valaki.

2021. júl. 22. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a választ. Sokat segítettél.


Holnap kell mennem nőgyógyászom megvizsgál, laborba küld és remélem kiderül holnap merre tovább!

2021. júl. 22. 12:35
 13/15 anonim ***** válasza:
Hogy vagy kérdező?
2021. júl. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Méhen kívüli, majdnem megműtöttek amikor is megérkezett a hcg eredmény és lecsökkent 120-ra, azt mondta a doki hogy kezd felszívódni, nem műt meg. Jövő héten újabb hcg kontroll. Hát reméljük a legjobbakat.
2021. júl. 24. 20:27
 15/15 anonim ***** válasza:

#1 vagyok, nagyon sajnálom!

Remélem nem kell megműteni, jó lenne, ha elkerülhető lenne!

A további teherbeeséstől nem kell tartani, én fél petevezetővel első alkalommal terhes lettem :)

Gondoltam várok a próbálkozással nyár végéig ha már így alakult, de végülis minek annyira vigyázni, úgyse leszek könnyen terhes... erre első alkalomból összejött a baba és most tökéletes helyen van :D

2021. júl. 26. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!