Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » 2 éve próbálkozunk a férjemmel...

Böbe2 kérdése:

2 éve próbálkozunk a férjemmel eredménytelenül. Nem tudom merre menjek tovább, nem tudom hogyan vészeljem át a környezetem sajnálom pillantásait.. nem hiszek már semmiben. 2 év után sikerült valakinek? QPróbálkozás évei alatt mi segített?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 2 éve próbálkozunk a férjemmel eredménytelenül. Nálam februárban Ir derült ki de ezen kívül minden eredményünk jó.HYcosy vizsgálon átestem, átjárhatóak a petevezetékeim.35 éves vagyok, körülöttem már mindenki babázik, és állandóan babavárókra és látogatásokra kell mennem. Sajnos már nagyon nehezemre esik örülni mások sikerének. Elfáradtam és mindenki sajnálkozva néz rám..Ti mit tanácsoltok, merre menjek tovább? Hogyan vészelitek át ezeket a sajnálkozó pillantásokat? Gyógyszert nem kaptam IR-re csak diéta és sport megy, ahogy tudom, viszont már ez is megvisel lelkileg hogy nem ehetem a kedvenc ételeimet mert mellette tej és gluténmentességet is előírt a dietetikus. Tudom az elengedés téma segítene, de egy csomó mindent megteszek hogy sikerüljön szóval pont hogy ezek a sikertelen hónapok éppen hogy már reményvesztetten hatnak rám es negatívan h nekünk ez már nem fog sikerülni.

#inzulinrezisztencia #Teherbeesés nehézségek
2021. okt. 16. 10:23
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Nem szégyen ez

Mármint az érzések. Teljesen normális, hogy egy nő, aki már hosszú ideje gyerekre vágyik, és nem jön, nem akar mindenkinek magyarázkodni, nem is kell! Soprogessen mindenki a maga kis portálja előtt. Nagyon kevés, akit tényleg érdekel, higy vagy, a többiek csak pusztán kíváncsiak.

Es abban sincs rossz, hogy nem tudsz örülni más sikerének. Nem vagy ettől gyarló. Az éhező sem örül, ha esznek előtte,nehéz szívből jó étvágyat kívánni. Aki tud, annak gratu, de az emberek 99,99 százaléka nem ilyen, és ez így van természet rendje szerint, semmi baj vele.

2022. márc. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!