Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Mennyi esélye van annak, hogy...

Mennyi esélye van annak, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

3 hónappal ezelőtt a menstruációm előtt egy nappal szeretkeztünk a párommal, az első jó pár perben nem védekeztünk, csak utána.

Rá másnapra már meg is jött és az utána következő 2 hónapban is megjött rendesen a menzeszem.

Valamiért most mégis rám jött a, mivan ha? érzés ugyanis két napja hányingerem van, nem kívánom az ételt és teljesen felfúvodott a hasam és ilyen "hullámzó" érzés van benne.

Lehetséges, hogy terhes vagyok vagy csak túl reagálom?

(Venni fogok majd a napokban tesztet is, de szeretném előtte más véleményét is elolvasni)



2021. nov. 14. 22:19
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
85%
Velem is elofordult de utána nem is paraztam agyon magam is 80 vérzésel később hogy terhes vagyok 🤷‍♀️
2021. nov. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Lehetsz terhes, de kizárt, hogy a 3 hónappal ezelőtti együttlétből.
2021. nov. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Azóta védekeztünk minden alkalommal:)) csak azért tettem fel a kérdést mert barátnőmnek terhesség alatt végig meg volt. De akkor ezek szerint erre kicsi az esély
2021. nov. 15. 16:51
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Akkor is lehetsz terhes, ha védekeztetek minden alkalommal. Persze nem meggyőzni akarlak, hogy az vagy, csak nem árt tudni, hogy minden szexuális együttlétben ott a lehetőség a gyerekre. 100 %os védekezés az, ha nem szexelsz.
2021. nov. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

14


Pontosan.

2021. nov. 16. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!