A lombikkal kapcsolatosan minden gyógyszer ingyenes kéne, hogy legyen?

Figyelt kérdés

Úgy tudtam, hogy igen.

Első alkalommal voltunk egy állami tulajdonban lévő meddőségi intézményben, és mivel nincs ciklusom, ösztrogént írtak fel, amit teljes áron kellett megvennem. (A patikában jöttem erre rá.)

Vagy az ingyenesség csak maga a kezelés alatti gyógyszerekre vonatkozik? Ha igen, legalább szakorvosi kedvezmény nem járt volna erre is?


Egy részben idevágó kérdés: a kenetem szerint coccus baktériumom van a hüvelyflórában. A férjem spermájában pedig proteus morganii baktérium. Ezeket előbb kezelni fogják antibiotikummal, és csak utána jöhet a lombik?

(Évekkel ezelőtt volt inszeminációm, akkor emlékeim szerint előbb antibiotikumot kellett szednem.)



#lombik #Ingyen gyógyszer
2021. nov. 19. 09:51
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :) Január közepe táján indulhat, rövid protokollal.
2021. dec. 14. 21:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!