Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Mit gondoltok ? Ennyi volt a...

Mit gondoltok ? Ennyi volt a havi verzesem?

Figyelt kérdés

2 nap kesessel Pentektol elkezdtem barnazni ( pentek/szombat/vasarnap) vasarnap inkabb aranybarna/ sargas volt. Majd hetfon reggel hasfajassal megjott viszonylag erosen a verzesem ami tartott kb 1- 1.5 napig ami darabos is volt. Majd tegnap del kornyeken elvagtak mindent ( addig eros volt) majd hirtelen ujra csak barnas lett. Ma is csak barnaztam. Szamomra erdekes mert multhonapba joval erosebb volt a verzesem es tobb napig tartott ami fokozatosan enyhult. Utana kezdtem el felidotol inni a palastfu teat aminek hatasara elmeletileg erosebb verzesnek kene lennie hiszen erositi a nyalkahartyat. De jelenleg nem igy van.

A hom a kovetkezo keppen alakult:


15 ig volt 36.8 a hom

16- 36.6

17- 36.5


Ez szepen le csokkent 36.3 ra majd tegnap vissza ugrott 36.6 ra majd a majd a mai nap 36.4 volt.


Valaki jart mar igy?


2022. jún. 22. 19:15
 1/1 anonim ***** válasza:
Hat nem tudom, de nekem ez a palastfű tea egy hónap alatt úgy szétkapta a ciklusomat, hogy utána hónapokig össze-vissza véreztem, peteerésem se volt vagy 2 honapig. Emiatt lettem csak 8 hónapra rá terhes. Ha nincs diagnosztizált hormonproblémád és nem orvos javasolta, szerintem ne idd.
2022. jún. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!