Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Hogy dolgozzam fel, hogy nem...

Hogy dolgozzam fel, hogy nem lehet gyerekem?

Figyelt kérdés

2022. aug. 3. 11:25
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
86%
Pszichológus
2022. aug. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
81%

férfi vagy vagy nő?

IVF opciók?

Elég kevés olyan probléma van, amit orvosilag esélytelen megoldani ma már.


Én pl. azoospermiás vagyok egy gyerekkori betegség miatt, spermadonortól van 2 gyerekünk, imádom őket.

2022. aug. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
10%

Örülj neki, nem kell egy rakat pénzt fog.gátlásra költeni

Nem akkora buli a gyereknevelés

2022. aug. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
29%

Elég csak belegondolnod, milyen borzalmas világba szülnéd azt a gyereket.

Várusok, háború, klímaváltozás, fajok kipusztulása, szárazság, vízhiány, élelemhiány, üzemanyaghiány, infláció, orvos hiány, tanár hiány, lassan de biztosan össze fog omlani a jelenleg ismert társadalom, és a gyereked fiatal felnőttként a vízért harcolna.

Gondolj bele, mennyi szenvedés érné az életben, mert az elődei tönkretették az egyetlen élhető bolygót, és ezt a folyamatot nem lehet megállítani. A saját jövőnk is bizonytalan. Ki szeretne egy ilyen világba születni? Mikor annyira egyértelmű, hogy ennek jó vége már nem lesz. Itt nem egy háborúról van szó, aminek amjd egyszer vége szakad és utána happy lesz minden. Itt egy bolygó és egy civilizáció pusztulásáról van szó. Futunk a vesztünk felé. 10-20-30 év és ami most van körülöttünk, abból nem lesz semmi. Csak nagy káosz.

2022. aug. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
52%

Görcsösen akarni nem jó. Nem vezet sehova.


Attól hogy azt mondják most hogy nem lehet nem tudjuk mi van mögötte de előfordulhat hogy de még is lehet. Nyilván nem gyakori de van rá esély.

MO a meddőségi kezeléseket majdnem kinullázták, azzal hogy állami kézbe kerültek. Egy rakat kezelés nem elérhető, a sorok meg kilógnak a kockás füzetből. Magán klinikákon megtiltották ezeket. Ez külföldi téma ha úgy van.

Szlovákia, Ausztria... Drága lesz, már mint nagyon.

Ha van rá pénz érdemes lehet elgondolkodni rajta.


Sokan akarnak gyereket akiknek nem lehet és sokan nem akarnak akiknek meg lehet.

Ez a sors fintora. Én szerettem volna de a feleségem csak hitegetett aztán hogy eltelt az életünk nagy része én már félek bevállalni mással egy gyereket mert nem vagyok már 20 éves. Tudatos gyerek vállalással az a baj hogy az ember gondolkodik és nem szaporodnak mint a nyulak.

De fel is kell nevelni azt a gyereket, ebbe minden beletartozik, EÜ, anyagi, oktatás... stb. Elég nagy rizikó úgy hogy a holnap is láthatatlan.


Ettől még az ember szeretne és kész. Ez világos sor.

Egyedül akkor sem jó, társ nélkül. Bár manapság sokan döntenek főként a nők hogy felrúgják a házasságukat. Férfiak inkább élnek abban ami van.

Gyerek ha nem látja a másik felet nem biztos hogy tudja hogyan kell- kellene viselkedni.


Technikailag örökbe is lehet fogadni. Ez szintén párosan jó leginkább.

MO -n elég nehéz és 90% hogy cigány gyereket kapsz, akiért lehet időnként eljön a családja. Tehát ha az ember azt mondja hogy válogatni szeretne, azt a gyereket akivel együtt rezeg akkor sokat kell várni, nagyon sokat. Ezzel ösztönzik hogy az ember ne válogasson, mert amúgy gyerek van sokkal több is mint amennyire igény van.


Végig kell gondolni a lehetőségeket.


Élet nem dől össze gyerek nélkül sem. Nyilván jobb ha van egy...

Nem vagy egyedül, nekem se jött össze, pedig szerettem volna családot, gyereket. Körülöttem a nők egyikük sem ezt szerette volna meglepően.

Ilyen az élet.


Fel a fejjel.


55f

2022. aug. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Ennél a kérdésnél egyáltalán nem mindegy, hogy mit jelent az hogy "nem lehet" gyereked.


(mivel a #terhesség szerepel benne feltételezés hogy nő vagy)


Nem mindegy, hogy csak természetes úton nem lehet vagy valami méhdeformitásról van szó vagy kivették mindkét petefészked, vagy csak az amh-d alacsony.


Letezik spermadonor, petesejtdonor, embriódonor, külföldön béranyaság és ha minden kötél szakad akkor örökbefogadás. Külföldönmég akkor is fogadhatsz örökbe ha egyedülálló leszbikus vagy, szóval igazából ilyen, hogy egyáltalán "nem lehet gyereked" valójában szinte nem is létezik.

2022. aug. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
41%

Szomorú,hogy lepontozták a 4-est,pedig igaza van.

Sajnos az emberek struccpolitikát alkalmaznak mert fáj az igazság.

Nekem van egy 2 évesem,de már félek,hogy lesz-e ivóvíz 30 év múlva akár..

Tesója már nem lesz, mert bizonytalannak látom a jövőt.

Kérdező,én is azt javaslom,amit a 4es írt.

2022. aug. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
69%

#7 Akkor te minek szültél ha így gondolod?


Örökbe is adhatod a 2 évesed a kérdezőnek, ha szerinted nem kell több gyerek ebbe szörnyű világba.

2022. aug. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
40%

8

Majd' 3 éve még kicsit más volt a helyzet ( válság, infláció,egyre erősödő aszály, rezsiemelkedés etc).

A túlnépesedés akkor is probléma volt,de azért akartunk max 2-őt. Nyilván senkinek nem adnám a gyerekemet, ilyen baromságot poénból sem írhatsz..

2022. aug. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
64%

"Nyilván senkinek sem adnám a gyerekemet"


A kérdező is pont így van vele. Ő sem szeretne lemondani a gyerekéről, attól hogy még nem született meg, neki ez a döntés ugyanúgy fáj.


Erre írtok ilyeneket hogy háború van meg infláció minek neki gyerek... Pont azért amiért te nem adod oda neki a tiéd.

2022. aug. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!