Nem lehet gyerekem, hogyan dolgozzam fel?

Figyelt kérdés

Nagyon fiatal vagyok és most tudtam meg. Soha nem tudtam elképzelni egy gyerek nélkül a jövőmet, hogyan dolgozzam fel?

16L



2019. júl. 23. 01:10
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
65%
Miért nem? Lombikkal sem? Örökbefogadás? Ha nekem kiderül, hogy nem lehet gyerekem, akkor a felszabaduló pénzből B tervként bejárom a világot.
2019. júl. 23. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim válasza:
38%

sajnálom :(

Idővel jobb lesz, esetleg gondolkozz örökbefogadáson, vagy lombik bébin, dehát azok még messzevannak, gyerek vagy még.

Egyelőre csináld a dolgid, haladjoin az életed, tudom nehéz,de ne keseredj el :)


?Miért nem lehet ?

Biztos nincs rá megoldás ?

2019. júl. 23. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
47%

Szia! Manapság csak arra mondják, hogy nem lehet gyereke, akinek nincs méhe.

Szóval ezt ne gondold.

2019. júl. 23. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
40%

Amíg oda eljutsz, sokat fog még fejlődni a technika.


Egyébként nekem sem lehet, genetikai okok miatt... Val.szeg beteg lenne a gyerek

2019. júl. 23. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
21%
Fiatal vagy még. Ne keseredj el! Mire annyi idős leszel, hogy valóban szeretnél gyereket, még fejlődhet annyit az orvostudomány, hogy lehet. Már van olyan beavatkozás, hogy 60-70 évesen is lehet egy nőnek gyereke. Amúgy meg örökbe is fogadhatsz vagy hozzámehetsz olyan pasihoz, akinek van. Vagy tanulj pedagógusnak és annyi szeretetet adhatsz és kapsz, hogy nem is hinnéd.
2019. júl. 23. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
80%
Ó, papírom van róla, hogy természetes úton kizárt, hogy teherbe essek. Aztán szültem két fiút teljesen spontán fogantatással. Én azt mondom korai a bánat. ;)
2019. júl. 23. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
61%
Ó, nekem is van ilyen kolléganőm. Papírja volt róla, hogy nem lehet gyereke. Spontán megfogant az első. Akkor azt mondták neki, hogy na jó, de most már TÉNYLEG nem lehet. Amikor a második teszt is pozitív lett, még sírt is, mert nem akartak másodikat... most már tök mindegy, ki mit mond, védekeznek :D
2019. júl. 23. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
57%
Ezt meg korai kihelenteni. Kolleganom lanyanak is azt mondtak hogy a betegsegei miatt nem lehet gyereke 16evesen. Azt lam csodat tavaly teherbe esett spontan ma mar lassan 3honapos a kislanya.barmi lehetseges a mai vilagban.
2019. júl. 23. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
61%
Ismerősömnek 18 éves korában mondták hogy nem lehet gyereke. 38 éves korában, igaz 3. lombik kísérletre, de sikerült.
2019. júl. 23. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
59%
Rokonságban van egy hölgy, akinek állítólag nem lehet gyereke. A 3.babája született idén.
2019. júl. 23. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!