10 napja késik,ami eddig sosem volt. Ma csináltam egy tesztet, ti láttok rajta valamit?

Figyelt kérdés

4 éve próbálkozunk babával, eddig teljesen sikertelenül.

Most 10 napja késik,ami a 30 évem alatt sosem fordult elő.

6 nap késés után elmentem orvoshoz,mert cisztara gyanakodtam,viszont mind 2 petefészek üres volt, és szép vastag nyalkahártyát látott.

Ma egy tesztet csináltam, amin mintha egy minimálisan látnék egy nagyon halvány csikot.

Járt már valaki így? 10 nap kesessel szinte alig látni valamit a teszten és még is terhes volt??

[link]

[link]



2022. aug. 31. 09:46
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
Mi lett az eredmény kérdező?Tudod már?
2022. szept. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
15%
Valószínű a nagy büdös semmi!
2022. szept. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
58%
Majd megírja ha akarja bár tegnap azt ígérte mindenképp megírja mi lett az eredmény.Biztos időre van szüksége mert rosszul esik neki,meg is értem.
2022. szept. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 A kérdező kommentje:

Sziasztok

Nem nagyon volt időm.

Hcg 6 mlU/ml

Progeszteron 42,89 nmol/l


Valami beindult de sajna nagyon kevés :(

2022. szept. 2. 19:54
 35/35 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem terhesség sajnos!Legközelebb sikerülhet!Nekem volt egyszer 18-as hcg-m és szintén nem lett belőle semmi sem nemhogy 6-os hcg-vel.Nehéz volt elfogadnom de idővel túlléptem rajta.
2022. szept. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!