10 napja késik,ami eddig sosem volt. Ma csináltam egy tesztet, ti láttok rajta valamit?

Figyelt kérdés

4 éve próbálkozunk babával, eddig teljesen sikertelenül.

Most 10 napja késik,ami a 30 évem alatt sosem fordult elő.

6 nap késés után elmentem orvoshoz,mert cisztara gyanakodtam,viszont mind 2 petefészek üres volt, és szép vastag nyalkahártyát látott.

Ma egy tesztet csináltam, amin mintha egy minimálisan látnék egy nagyon halvány csikot.

Járt már valaki így? 10 nap kesessel szinte alig látni valamit a teszten és még is terhes volt??

[link]

[link]



2022. aug. 31. 09:46
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
100%

A clostylbegyt előtt volt átjárhatósági vizsgálat? Felelősségteljes orvos azután kezd stimulálásba.

A szedése alatt volt cikluskövetés? Figyelte, nőnek-e tüszők tőle? Vagy csak felírta, és szedd be?

4 év alatt milyen komoly kivizsgálásotok volt?

2022. aug. 31. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
14%

Abba nem gondoltok bele hogy lehet kesobb volt az ovu?


Birom mikor a sok idiota ide jon okoskodni..

2022. aug. 31. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
100%
Ennyivel később?:) Kétlem bár nagyon ritkán lehet ilyen de az olyan ritka mint mikor nem mutatja a vizeletteszt a terhességet mert nem vonja ki a szervezet valamiért a hcg hormont a vizeletbe és így csak a vérvétel láttathatja a terhességet illetve később az ultrahang.
2022. aug. 31. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 A kérdező kommentje:

Ma elmentem egy hcg vérvételre kiváncsiságból.

Holnapra meg lesz az eredmény.

Egyébként 25ös volt a teszt

2022. szept. 1. 16:27
 15/35 anonim ***** válasza:
100%

Ja te vagy aki az előbb kiírta a 25-ös tesztes kérdést?Ezek negatív tesztek amiket te produkáltál már ne is haragudj!Ha meg lesz a vérvétel eredménye írd meg mindenképp mert nagyon kíváncsi vagyok hogy ki tévedett.

Sok sikert!

2022. szept. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként ha terhes vagy és ma csinaltál volna egy ugyan olyan tesztet már látni lehetne ,hogy erősödik a csík!
2022. szept. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
Ez is igaz.Bár már felesleges mert holnap meg lesz a vérvétel eredménye ami minden kétséget kizár.
2022. szept. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
100%

Azért ezt nem mondanám.

Ahhoz még kellene egy vervétel 2 nap múlvára is ,hogy emelkedik e vagy sem ha véletlen pozi lenne ez a teszt.

2022. szept. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 A kérdező kommentje:

Én akkor is örülök ha kiderul,hogy egy kémiai volt,mert akkor csak elindult bennem valami ennyi sikertelenség után:)

Legalább tudom,hogy végre megrepedt egy tüszőm, ami eddig szintén ritka volt.

2022. szept. 1. 17:00
 20/35 anonim ***** válasza:
Igen,persze!Csak a kémiai az nem számít terhességnek az a baj.
2022. szept. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!