Hogyan ne görcsöljek rá?

Figyelt kérdés
Férjemmel 3 hónapja probálkozunk a babával és sajnos nagyon rágörcsölök, nem is sikerül:( A peteérésemet számolgatom, reggel mérem a testhőmet, a szex élvezetéből szenvedés lett. Páromnak is, mert most "muszáj" csinálni.

2022. szept. 11. 13:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Foglald el magad, vigyetek újra romantikát a kapcsolatba, az együttlétekbe.


Ne méricskélj, ne számolj, csak élvzed az életet

2022. szept. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%

Hát nézd, szerintem ennek is van egy mértéke.


Az, hogy pl. csinálsz ovutesztet, hogy tudd, együtt vagytok-e egyáltalán a megfelelő időben, belefér, de hőt méregetni reggelente..?


Ne már, ezt engedd el.

2022. szept. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne számolgass, ne méricskélj elsősorban. A szexet meg csak muszájból ne csináljátok, csak ha mindketten akarjátok. Élvezd az életet, használd ki, míg nincs gyerek, élj a hobbijaidnak, esetleges találj újakat, utazgassatok.
2022. szept. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
48%

Lh tesztelj, és szért 3 hónap miatt ne görcsölj ennyire.

Én is rinyáltam de főleg a korom miatt nem voltak éveim.

Én is mindent is csináltam és össze is jött, nem a görcs miatt nem sikerül.

Férjemnek nem mondtam mikor van ovu mert akkor már kedve sem volt.

2022. szept. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
24%

Legnagyobb faszsag mikor valaki azt mondja engedd el es osszejon.


1 eve probalkozunk es nem sikerul. Volt ovu teszt volt homerozes es van kozepidos fajdalom es a megfelelo idobe nyak.. ezen felul volt ketto halvany pozitiv teszt ami mensivel vegzodott.


Igy osszegezve egy ev utan kijelentem hogy nekunk orvosi segitseg nelkul nem is lesz baba.

2022. szept. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
65%
Ne haragudj, nem értelek. Nem vagyok már fiatal, nagyon vágytam babára, de eszembe sem jutott görcsölni a dolgon. Igaz, hamarabb kezdtünk próbálkozni, mint ahogy teljesen ideális lett volna, mert építkezésben vagyunk. Úgy voltunk vele, ha sikerül örülünk, ha nem, még ráér a tutiba érkezni. Első 2 hónapban tudtam, hogy nem sikerült elkapni a peteérést, a 3.-ban akkor voltunk nyaralni, és sikerült is. Barátnőm az első sikertelen hónap után parázik, mindenféle sz.rt beszed, minden mentesen étkezik, és muszájból van otthon szex. Ha valaki 1-2 éve próbálkozik, és rágörcsöl, teljesen megértem. De 3 hónap nem a világ, kérlek, ne tedd tönkre magatoknak ezt a szép időszakot. Sok sikert kívánok!
2022. szept. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Muszájból ne csináljátok. Legyetek nyugodtak és akkor szeretkezzetek, ha készen álltok rá és nyugodtak vagytok.
2022. szept. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!