Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ha vetélés után 2.honapba...

Ha vetélés után 2.honapba pozitívat tesztelek a nem várt napján, akkor egyből kell mennem orvoshoz? A vetélés miatt.?

Figyelt kérdés

2023. febr. 11. 15:49
 1/3 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem hívd fel az orvost, hogy szerinte mi lenne a jó. 🤗 Én 2 nappal pozi teszt után felhívtam adott is időpontot 7 nappal későbbre. Vért vettek. Adott progreszteront. Azóta is minden rendben. Boldog babavárást kívánok 🤗❤️
2023. febr. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Felesleges. Egyrészt ha ez is vetélés lenne sem tudna mit csinálni. Masrészt semmivel nem kell masabbul kezelni egy vetélés utáni terhességet egy rendes terhességtől.


Nekem vetélés (műtéttel befejezve) utáni első hónapban fogant a lányom. A 8.héten látott először orvos.

2023. febr. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
92%

Nekem vetélés után 2x jött meg, aztán terhes lettem. Semmivel nem kezelt másképp a doki, sőt, azt is mondta hogy egy vetélés miatt még csak veszélyeztetettnek se számítok. Munkahelyi körülmények miatt (is) hamar táppénzre mentem.

Ha nincs panaszod, elég 6-8 hetesen menni.

Kívánom a legjobbakat!

2023. febr. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!