Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Milyen vizsgálattal érdemes...

Milyen vizsgálattal érdemes kezdeni?

Figyelt kérdés
Két alkalommal voltam már várandós. Mindkét alkalommal elég hamar összejött. Az első a második, a második terhesség a harmadik hónapban. Sajnos az első terhesség félidő után megszakadt, a másodikból egészséges gyerekem született. Szeretnénk még egy babát. 6 hónapja próbálkozunk sikertelenül. Én 35 felett vagyok már. Ciklusom rendszeres 26-30 nap között van. Telefonos applikáción nézem, hogy mikor vannak a termékeny napok. Szeretném elkezdeni a kivizsgálást. Mivel érdemes kezdeni? Nőgyógyásszal vagy endokrinológussal? Oda már próbáltam időpontot kérni de csak 2 hónap múlvára van. Milyen vizsgálatokat érdemes csináltatni? Nem tudom az számít-e esetleg de császáros voltam.
2023. márc. 28. 17:32
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Értem én, hogy a férjedtől voltál terhes már kétszer, de ő is öregszik, nála is történhet változás. Én is a ferjemtol voltam terhes elsőre, a második előtt mégis műteni kellett,hogy sikerüljön a baba.
2023. márc. 31. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
#11. A 6-os válaszoló írta az összeférhetetlenséget...neki szántam a válaszomban azt, hogy a gyerekek a férjemtől vannak.
2023. márc. 31. 22:20
 13/13 anonim ***** válasza:
3#-as vagyok: Házi orvostól nem kérhetsz, de magánban vannak különböző csomagok, nem tudom hova valósi vagy. de pl: a Mediover, vagy a különböző maszek laborok számos opcióval rendelkeznek. Ezért kérdeztem mekkora a kereted, mert házi orvos nagylabor, mondjuk azt a részét ingyen megcsináltatod. De pl: konkrétan a Mediovernek van pajzsmirigy (30 ezer körül van), női hormonok (30 ezer körül) és inzulinrezisztencia diagnosztizálásához csomagjuk (asszem 20 ezer a 3 pontos), és mintha a D vitamint és 10 ezer körül néznék, mivel maszekba mész úgy is ez a vége, hogyha gyorsan akarsz eredményt, maszek labort kell keresned. De ezt meg kell nézni maszekba, de ott minden vizsgálatnak az eredménye hamar meg van. Van ami 2-3 nap, nyilván a hormon pajzsmirigy több, de ott is azt hiszem 2 hét max, és általában még hamarabb is küldik. Ha hormonális a baj ezek biztos megmutatják, a kérdés az van e rá kb felesleges 100 ezred.
2023. ápr. 1. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!