Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Teherbe lehet esni méhpempő...

Teherbe lehet esni méhpempő segítségével?

Figyelt kérdés
Egy hónappal ezelőtt ki derült hogy PCOS-es vagyok. Nagyon jó endokrinológusom van, kaptam tőle egy gyógyszert (merckformin-t), illetve femibiont kell szednem és próbál segíteni hogy minél hamarabb összejöjjön a bébi. Több mint 1.5 éve próbálkozunk és már kezdem egyre jobban elveszíteni a lelkesedésem. Most rendeltem egy ApiBaby márkájú méhpempőt, mert azt hallottam, hogy több ember esett teherbe a méhpempő szedés elkezdése után nem sokkal. Lehet benne ráció, vagy nem éri meg hinni ilyen “csodaszerekben”? Akinek van tapasztalata ebben a témában nagyon megköszönném ha leírná a saját nézőpontját/tapasztalatát ezzel kapcsolatban!

2023. ápr. 18. 09:55
1 2 3 4 5 6 7
 51/65 A kérdező kommentje:
Vissza kerestem a HTSH eredményem 1.913
2023. ápr. 21. 16:54
 52/65 anonim válasza:
64%
Én is jókat hallottam Koppány V.-ről, de így hogy latom, hogy nekem felírta a Mercket, ugyanúgy több másnak is felírta, így nem tudom mit gondoljak… más endokrin dokit valaki nem tudna ajánlani? Dr Tűű-t dicsérik sokan, gondolkodom rajta
2023. ápr. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/65 anonim ***** válasza:

Miert gond hogy sokaknak felírja a Mercket? A kerdezonel is indokolt, magas az inzulin szintje a terhességhez, nem esik teherbe…

Ez a gyógyszer egy általános gyógyszer ma már, akiknek hasonló a problémájuk, és sajnos egyre többen vannak akiknek ilyen a problémájuk.

2023. ápr. 22. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/65 anonim ***** válasza:
50%
Nem csak ir re jó a Merk egyébként…
2023. ápr. 22. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/65 anonim ***** válasza:
64%
Nem az a baj, hogy felírta, hanem az, hogy mellé nem világosította fel a beteget arról, hogy mi is igazából a problémája, mire kapja és mellé a legfontosabbat, az életmódot is kihagyta.
2023. ápr. 22. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/65 A kérdező kommentje:

Nekem azt mondta, hogy a ezt a gyógyszert szedjem 2 hónapig és utána csinálunk egy ugyanolyan vérképet mint amilyet először még decemberben, ott megnézzük hogy javultak-e az eredmények vagy nem, és utána elmondja a további teendőket. Azt mondta hogy mivel nekem nem olyan vészesek az eredményeim így bízik abban, hogy javulnak az eredményeim. Jövő hónap 15.-én megyek újra vérvételre szóval nagyon kíváncsi vagyok hogy milyenek az eredményeim. Szedem rendszeresen mindennap a femibion 1-et, a méhpempőt és a merckformint szóval valami változásban nagyon hiszek. Ha nem is most fogom megváltani a világot de én már annak is örülnek hogyha egy picit javulnának az értékek!😊

De nagyon köszönöm mindenkinek a tapasztalatokat és a véleményeket és a segítséget is! Szuperek vagytok!😊

2023. ápr. 22. 08:28
 57/65 anonim ***** válasza:
100%
Egyik ismerősöm hónapokig szedte a méhpempőt, de semmi.
2023. ápr. 22. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/65 anonim ***** válasza:

Szia kedves kerdező!


Még várakozom, most megyek en is vervetelekre kell újabbb cukorterheles vercukor es inzulin vizsgalat majd, mert az új doki kivancsi kell-e tenyleg Merkoformint szednem.

A Viktorianal nekem is ez volt hogy 2 hónap mulva kontroll javultak az ertekeim egyebkent, de nem olyan mertekben amiben kellett volna es megemelte a Merkformint adagomat. Ezert kert most az új doki megint cukorterhelest, szerinte csak igy eredmenyek nelkül nem szabad emelni a cukorgyogyszer adagot.

Amugy el vagyok keseredve mar en se tudom mit szedjek merre tovabb.

2023. ápr. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/65 anonim ***** válasza:
41-es voltam
2023. ápr. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/65 anonim ***** válasza:
A vitaminok meg a méhpempő nem fogja magában jelentősen javítani az értékeket.
2023. ápr. 25. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!