Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Lombikosok megnyugtatna valaki?

Lombikosok megnyugtatna valaki?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Kedden lesz leszívásom. 20 feletti tüszőt mondott az orvos. Nézett egy ösztrogén vérvételt. 5900-as értéket kaptam (referenci tart.: <10827 pmol)


Bennem van a fèlsz a túlstimutól, viszont az értèk kevèsbe óriási, hanem normál tartományban van.

Amit most érzek, az erős haspuffadás. Már a stimu 6. Napja óta kb. Nem vagyok rosszul, csak érzem a hasam nyomódik.


Ekkora tüszővel de ilyen értèkkel elkerülhető?



2023. ápr. 21. 21:54
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
76%
8 felett túlstimuláltak. Ez biztos. Hogy hyoperstimulációd lesz e, az lutri. Itt valamit nagyon elrontottak.
2023. ápr. 21. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
De az értékem miért nem rossz akkor ehhez képest mégsem?
2023. ápr. 22. 03:18
 3/30 anonim ***** válasza:
2023. ápr. 22. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%

Az ösztrogén még nem sok és attól hogy 20 tüsző van nem biztos, hogy durva hiperstimuláció lesz.


Nekem mikor bementem a műtőbe azt mondták 21 van, végül 15-öt szívtak le és 12 volt megtermékenyíthető, a hiperstimus tünetek 3 napig tartották utána. Nem volt kellemes az a 3 nap, de közelében sem voltam a kórházas-életveszélyes állapotnak. Feszült a hasam, nehéz volt járni, de tudtam enni, inni, és tényleg csak pár nap volt. Ennyit megér a siker és minden lombikból adódó nehézségre azt szoktam mondani, hogy a szülés tuti rosszabb lesz.

2023. ápr. 22. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:

Köszönöm:)

Megteszek mindent azért hogy elkerüljem.

Ezt tudod hogy alap esetben az ösztrogén ilyenkor mit jelent? Ha valakinek extrem magas akkor előrelàthatólag túlstimus?

Köszi hogy leírtad a történeted:) erőt veszek:)

2023. ápr. 22. 09:54
 6/30 anonim ***** válasza:
Kedves kerdezo, kerlek meselj, h mi van veled😊
2023. máj. 1. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:

Szia:)

Minden rendben. A beültetés után vagyok 2 nappal:) minden a legnagyobb rendben.

Ami kicsit zavar, azaz, hogy semmit nem érzek, és már most félek a csalódástól.

Csodás picit kaptunk vissza, minden olyan amilyennek kellett lenni. Beültetést meg se éreztem.

2023. máj. 1. 08:02
 8/30 anonim ***** válasza:
Nagyon drukkolok 😊 szerintem meg semmit nem kell erezned, meg lehet nem is fogsz 😊 hany tuszod volt vegul es hany volt erett? 😊 nekem legutobb 12t latott az orvos, izgulok h jok e.
2023. máj. 1. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
20+ tüsző, 20 petesejt. 15 elindult, és 6 maradt 😍 5 fagyibabó.
2023. máj. 1. 12:39
 10/30 anonim ***** válasza:
Hűűűha, az nagyon szuper arány akkor 😊😊😊 milyen okból kezdtetek bele egyébként? 😊
2023. máj. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!