Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Másnak is kifolyik a progeszte...

Másnak is kifolyik a progeszteron kúp?

Figyelt kérdés
Cyclogest napi 2. A reggi beadás után fekszem 1 órát az estit meg lefekvés előtt szóval bőven lenne ideje, mégis jön ki belőle valamennyi. Felszívódik vajon ettől még? Emelett egyébként meg tud jönni? Lombik beültetés után vagyok. A napokban lenne a rendes ideje és most van is ilyen mindjárt megjön érzésem. Et+4 napon vagyok.

2023. máj. 3. 20:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Utrogestan kúpot használtam de ugyanúgy folyt ki belőle. Elvileg a progeszteron felszívódik, nem gond, ami kijön.


A mindjárt megjön érzés normális koraterhesség alatt is.


Nem feltétlen jön meg progeszteron mellett de van, akinek igen. - ne derüljön ki, drukkolok!

2023. máj. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi, ha az egésznek úgy kellene felszívódni, hogy semmi se folyjon ki, akkor a hüvelyünkön keresztül ennénk/innánk :)

Van abban mindenféle segédanyag, a lényeg felszívódik, bár nekem csak este kellett használni (spontán terhesség volt), akkor biztos 1 óránál több ideje volt rá. De ha a doki/tájékoztató szerint elég az egy óra, akkor biztos elég. Az biztos, hogy minél tovább fekszel utána, annál jobb.

Azt szerencsére nem tudom, hogy meg tud-e jönni, mert nekem megszületett a babám, miután használtam. A szájon át szedett progeszteron után viszont tudom, hogy barátnőmnek mindig megjött, pedig ovu után kezdte használni több ciklusban is.

2023. máj. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én a reggeli kúpot mindig a munkahelyemen tettem fel, nem tudtam nyilván feküdni utána, valamennyi mindig kifolyt, ami elég kellemetlen volt, de használt így is. A 12. hétig kellett használnom, ugyanúgy cyclogest 2x1.
2023. máj. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is Utrogestant használok, folyik ki belőle persze, de mivel elmúlt a pecsételésem, így egyértelműen felszívódik, amennyi kell. Normális tisztasági betét és nem gáz.
2023. máj. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Még egy kérdés: et+11. napon megyek tesztelésre. Az nem korai?5 naposat kaptam.
2023. máj. 4. 20:46
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem volt korai, 5+11=16 napos embriók, ez már bőven kimutatható.

Hogy sikerült??

2023. máj. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!