Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Második inszeminációra készülü...

Második inszeminációra készülünk 3 év próbálkozás után. Másfél éve kiderült, hogy magas a prolaktinom, azóta kezelve van, de így se jön össze sajnos.?

Figyelt kérdés

Minden más vizsgálat megvolt és rendben van:

Teljes hormon, átjárhatósági vizsgálat, STD, Spermakép + DNSfrag., véralvadási zavar vérkép, ciklusmonitorozás (van tüsző érés és repedés is spontán).


Volt valaki hasonló helyzetben? Állami központban nyilván csak akkor csinálnak plusz vizsgálatot ha nagyon muszáj, de én szívesen megcsinálnám magánba is, csak nincs már ötletem mit lehetne nézetni.


Volt akinek ismeretlen oku meddőség mellett inszem segített?



2023. aug. 11. 09:18
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Igen, szerintem is normál esetben simán megy miután lement a prolaktin. Engem elküldtek MRI-re, de hamar megkaptam a bromot.
2023. aug. 21. 11:57
 12/14 anonim ***** válasza:
Sikerült azota a baba?
febr. 15. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Szia! Igen, ma vagyok 9 hetes. Úgy néz ki immunológiai gond volt. Végül a második inszem elmaradt mert túl sok tüsző érett meg (6). Leszívták és a következő ciklusban fagyasztott embrio transzfer volt. Addigra kiderult az immunológiai és kezelve is lett. Úgy néz ki minden rendben :)
márc. 13. 22:53
 14/14 anonim ***** válasza:
Ezt örömmel olvasom,gratulálok es jo egésséget kivanok nektek . Mi most keszülünk a harmadik inszemre prolaktinom azota magátol teljesen helyre ált.
márc. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!