Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Párom nem akar gyereket, mit...

Párom nem akar gyereket, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tudom hogy már sokszor volt itt ez a téma, de sajnos nekem is ez a problémám, párommal mar 5 eve vagyunk együtt, én idén leszek 28 ő pedig 27, dolgozunk, autónk van 2 is , családi ház es ő még mindig nem akar gyereket, pár éve volt róla szó akkor azt mondta hogy várjunk még 1 kicsit mondtam persze oké, mondjuk akkor rendeztük a új munkát még a házat is szóval úgyis voltam vele hogy oké, de azóta már ell telt 3 év és még mindig várni akar, én még már tényleg nagyon akarok, hisz nálunk a családban is már nagyon sok baba van... Mondtam neki hogy ez igazságtalan velem szemben hisz én vártam, de ő szerinte még én nem vagyok megértő és erőltetem hogy legyen.. már nemtudom mit csináljak...

jan. 14. 14:03
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%
Le kell ülni megbeszélni, hogy ki mit szeretne. Azért a gyerekvállalás kérdése az nagyon alapkérdés egy kapcsolatban, ha az egyik fél akar, a másik meg nem, akkor ott nincs értelme folytatni, mert egyik féltől sem elvárható, hogy megalkudjon ebben a kérdésben, mert boldogtalan lesz.
jan. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:
Én már kérdeztem tőle mindent is, mondtam is neki hogy akkor váljunk ell hisz ennek így nincs értelme de akkor még azt mondja hogy " ennyit ér ez neked" , úgyhogy kétségbe vagyok már esve mer egyszerűen nem tudom mit akar, mindig mondja hogy akar csak még nem most, de ezt mondja már 3 éve... Nem értem
jan. 14. 14:47
 13/28 anonim ***** válasza:
70%
27 éves, lehet, hogy még tényleg korainak tartja. Egy férfinél azért ez más, nekik sokszor inkább 30 felett jön meg a kedv a gyerekhez. Vagy soha. Ezt kell tisztázni.
jan. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 NTBS ***** válasza:
9%

Több lehetőség van.

Elfogadod az álláspontját.

Vársz.

Elhagyod.

Megcsalod és lesz gyerek.

jan. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%

Ez azért komolyan kell venni és ti nem ugyanazon a pályám játszatok. Mondjuk ezt hamarabb is észre lehetett volna venned, 23 évesen is meg lehet kérdezni, hogy egyáltalán elképzelhető-e olyan eset, hogy nem akarsz gyereket.

Ha ő nem, te oedig igen, akkor semmi értelme az együttélésnek. A gyermektelenség annak aki nem tudatosan gyermektelen nem életforma, hanem tragédia. A gyermek nem azért kell mert babázni szeretnénk.

Szerintem ha menet közben kiderül, hogy a faszi nem akar, az red flag, azonnal lépni kell. Te hibád az, hogy ezt egy nő nagyon mélyen érzi már az elejétől. Te nem vetted észre időben. Neked nincs annyi időd mint neki.

jan. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
0%
Te a nő vagy, vagy a férfi?
jan. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 babyboom567 ***** válasza:
100%

Válj el.(tudom könnyű mondani innen a fotelból,de ezerszer könnyebb most elválni,míg csak "tárgyak" kötnek össze)

Ebből a helyzetből,már nagyon ritkán lesz hepiend.Ha a párod valójában ilyen tuskó,(tiszteletlen veled ahogy az írásodból lejön),akkor az első problémánál a képedbe fogod kapni, hogy ,edd meg amit főztél,mert te akartál gyereket.

jan. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
87%

Az én férjem is így volt ezzel. Majd egyszer szeretne, de még nem most. Arra sosem tudott válaszolni, hogy akkor mikor?

Aztán egyszercsak előállt azzal, hogy az esküvőnk után szerinte jöhetne is. Csakhogy köztünk van 5 év, én ekkor 30 voltam, ő 35. Mi akkor ismerkedtünk meg, amikor ő volt 30. Nagyon nem abban az életszakaszban járt, ahol egyáltalán eszébe jutott volna a gyerek téma. Végül majdnem 33 lettem mire sikerült és azt mondom semmit nem bánok, minden jó volt így.

Sajnálom, hogy ezt mondom, de én a környezetemben azt látom, hogy nagyon ritka, ha egy férfi a mai világban 27-8 évesen már gyerekben gondolkozik. Azt nektek kell letisztáznotok hogy hogyan kezelitek ezt, meddig vártok, avagy te meddig vagy hajlandó várni.

jan. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
25%

Most nem azért,de azon nem gondolkodtál el soha,hogy a mai világba egy tök értelmetlen és felesleges dolog gyereket vállalni?

Nem látod milyen szar világban élünk? Teljesen megértem a párodat,hogy ő máshogy gondolkodik.

És neki is van igaza.

Mellesleg,ha eltudod képzelni,hogy szétmentek,mondván ez neked akkora probléma,hogy mind1 ki,csak valaki babát csináljon,akkor lófa*zt sem ér ez a kapcsolat!

jan. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező én egy dolgot tudok neked tanácsolni, csakis magadat vedd figyelembe ebben a kérdésben, mert ez nagyon komoly dolog. Ne alkudj meg senki miatt. Beszélj vele h akar-e vagy sem, mert te igen, es ha ő nem akar akkor váljanak szét az útjaitok. Ne engedd magad befolyásolni az érzelmi zsarolásától (neked ez ennyit ér stb), igen neked ennyit ér, te szeretnél gyereket es a saját életedet úgy intezd ahogy neked tetszik. Ne engedd hogy mások döntsenek arról h mi történjen a te életedben, mert örökre bánni fogod.
jan. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!