Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Párom nem akar gyereket, mit...

Párom nem akar gyereket, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tudom hogy már sokszor volt itt ez a téma, de sajnos nekem is ez a problémám, párommal mar 5 eve vagyunk együtt, én idén leszek 28 ő pedig 27, dolgozunk, autónk van 2 is , családi ház es ő még mindig nem akar gyereket, pár éve volt róla szó akkor azt mondta hogy várjunk még 1 kicsit mondtam persze oké, mondjuk akkor rendeztük a új munkát még a házat is szóval úgyis voltam vele hogy oké, de azóta már ell telt 3 év és még mindig várni akar, én még már tényleg nagyon akarok, hisz nálunk a családban is már nagyon sok baba van... Mondtam neki hogy ez igazságtalan velem szemben hisz én vártam, de ő szerinte még én nem vagyok megértő és erőltetem hogy legyen.. már nemtudom mit csináljak...

jan. 14. 14:03
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
52%

Egy gyerek vállalása minimum 20 év kemény meló és hatalmas terhekkel jár együtt, átváltozik az életed egy sokkal nehezebb, stresszesebb, lelkileg és anyagilag megterhelőbb életmódba, amit már nem csinálhatsz vissza.

Ezt nem lehet a másikra erőltetni! Vagy elhagyod, ha nem szereted őt elèggé, ha ennyit ér neked a párod, azaz a nem is létező gyerek fontosabb és tökmindegy kivel csak szaporodj, vagy elfogadod a helyzetet. Ha nem tudod elfogadni, hogy talán sosem fog igazi vágyat érezni a gyerekvállaláshoz, akkor keress mást. De egy olyan stabil kapcsolatot kialakítani, amibe egyáltalán józan ésszel mer az ember gyereket vállalni ( ha akar) az is legalább 5-8 év.

jan. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 babyboom567 ***** válasza:
72%
21-es.Ebben akkor sincs kompromisszum.És miért szívjon bármelyik,ha találhatnak még társat és a kérdezőnek lehet gyereke.28 éves,ha 5-8 év múlva vállal gyereket,akkor sincs elkésve semmiről,mert még lesz minimum 40 éve családban élni, felnevelni a gyerekeit,várni az unokáit.Ha most nem lép,10-15 év múlva bánni fogja.Nagyon.És úgy kell leélnie azt a 40 évet,hogy nem tett meg mindent,hogy gyereke legyen.
jan. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
36%
22. Nem írtam hogy kompromisszumképes a dolog. Szimplán azt, ha neki az a fontosabb, hogy mindenáron szaporodjon, és abszolut nem tudja elfogadni, ha a jelenlegi párja nem akar gyereket, akkor keressen mást.
jan. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
55%
Kérdező, szerintem ne hallgass az ilyen vészmadarakra mint a 21-es. Abban az egyben van igaza, hogyha a párod tényleg nem akar gyereket, akkor legjobb ha szakítasz vele. De a gyereknevelés egyáltalán nem olyan szörnyű mint ahogy ő írja, valóban nem mindig könnyű, de ugyanakkor egy hatalmas boldogságforrás is, ami semmi mással nem hasonlítható össze, plane ha te vagy a nő. Én azóta amióta nekem megvan a kisfiam, kb minden nőt sajnálok akinek ez nem adatott/adatik meg. Mondom ezt úgy, hogy a gyerek születése előtt is igencsak tartalmas életet éltem, utazás, bulik, tanulás, pasik, munka stb minden megvolt. Soha egy percet nem unatkoztam. Az biztos hogy a baba születése után néhány dolog megváltozott, de nem rosszabb lett csak más. És a kisfiamat semmiért nem cserélném el :))) életem legnagyobb kalandja az anyaság :))
jan. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
0%
Ja es az is óriási hülyeség hogy 5-8 év kell ahhoz h valakivel gyereket vállalj😂
jan. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
69%

25. Jaa persze, azért van annyi csonka családban élő kisgyerek, válás, már az ovisok szülei között is, mert hülyeség persze.

Rövidebb kapcsolatba nettó felelőtlenség vállalni ( bár amelyik szülő elég önző ehhez az leszarja milyen módon nő fel az a gyerek, csak a saját pillanatnyi vàgya érdekli hogy neki gyerek kell mindenáron), és még így sincs garancia arra, hogy ezt a terhet kibírja a házasság/kapcsolat.

jan. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat, párommal beszéltem még 1x mondtam neki mi a helyzet, azt mondta hogy akkor próbáljuk meg és hogy mikor fog sikerülni az kérdéses.. :) és ahhoz hogy azt írtatok mind1 kivel szaporodok azért az nem így van, nem vagyok olyan, én szeretem a párom es pont ezért akartam vele gyereket es nem akármi jött -mentől...
febr. 1. 19:26
 28/28 anonim válasza:
Mi újság van, történt valami?
máj. 13. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!